شماره خودروبر

شماره خودروبر لواسان


شماره خودروبر لواسان 09191146093 است و شما می توانید از طریق تماس با این شماره درخواست خود را ثبت كنید!

چرا باید با شماره خودروبر لواسان تماس بگیریم؟

تفاوت بین یدكش كش و خودرو سوار در شیوه حمل خودرو است. در خودرو سوار، اتومبیل مورد نظر بطور كامل روی خودرو سوار قرار گرفته و بدون كوچك ترین حركتی تا مقصد حمل خواهد شد. اما در یدك كش اینطور نیست. در یدك كش خودرو توسط زنجیر یا سیم بوكسل به انتهای یدكش متصل شده و تا انتهای مسیر توسط یدك كش كشیده می شود.

به عنوان ویژگی های یك خودروبر معتبر و حرفه ای می توان به موارد زیر اشاره كرد:

  • بصورت 24 ساعته و در همه ایام سال در دسترس باشد.
  • مجرب و متعهد باشد
  • به روز و كارآمد باشد
  • خدمات مشاوره ارائه دهد
  • قابل اعتماد و با سایقه باشد
  • در كمترین زمان ممكن، خدماتی با بالاترین سطح كیفیت ارائه دهد

درباره شهر لواسان

شهر لواسان در دامنهٔ رشته كوه البرز و در موقعیت ۳۵٫۸° عرض شمالی و ۵۱٫۶° طول شرقی واقع شده است. متوسط ارتفاع شهر ۱۷۰۰ متر از سطح دریا بوده كه در ساحل دریاچه سد لتیان به ۱۶۰۰ متر و در شمالی ترین نقاط شهر به ۱۸۵۰ متر می رسد.

شهر لواسان را از شمال، كوه های ورجین، باغدره، كند و افجه، از سمت باختر كوه های قصران، از سمت شمال خاوری و خاور كوه های ایرا، فیل زمین، لواسانكوه و جاجرود و از جنوب كوه های تلو، قوچك، زینكوه و اراكوه در بر می گیرند.

این شهر مركز بخش لواسانات است. بخش لواسانات مناطق زیادی را دربر می گیرد اما بدنهٔ شهر لواسان را از باختر به خاور محله های لشگرك، باغ سرهنگ قریب، نوشانی، اصطلك، توك مزرعه، اصطلك پایین (كشفیا)، چناربن، احمدآباد، باستی، شوركاب، جائیج (جاج)، گلندوك (گلهم دو رودك)، نجاركلا (شامل سیدپیاز)، دستگرد، قاضی آباد، ناران، كلاك، باغ دره، سبو كوچك، تیمورآباد، ناظم آباد و سبو بزرگ تشكیل می دهند.

هر یك از محله های نامبرده فوق تا قبل از تأسیس شهرداری لواسان در سال ۱۳۴۹ توسط باغات و مزارع احاطه شده بودند اما با رشد شهرنشینی و مهاجرت و گسترش شهر لواسان كه ناگزیر همراه با تخریب باغات و مزارع و تبدیل آن ها به ساختمان های مسكونی و ویلاها بوده است؛ به مرور بزرگتر شده و به همدیگر چسبیده، یكپارچه و ادغام گردیده اند. در صورت نیاز به عملیات خودروبری، می توانید با شماره خودروبر لواسان تماس بگیرید.

تماس با شماره خودروبر لواسان

برای دریافت مشاوره و خدمات تخصصی حمل خودرو با كارشناسان ما تماس بگیرید. ما در مجموعه خودروبر پارس بصورت 24 ساعته در خدمت شما هستیم.

خودروبر

خودرو برخودرو بر لواسانخودروبرخودروبر ارزانخودروبر لواسان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *