خودروبر یزد و شماره امداد خودرو یزد

در هر زمان از شبانه روز به صورت 24 ساعته می توانید با شماره خودروبر یزد در زیر تماس بگیرید و نزدیکترین خودروبر در یزد در کمترین زمان خودش را به شما خواهد رساند و مشکل شما را رفع خواهد کرد.

30 سال سابقه + بیمه و ضمانت

خدمات خودروبر و امداد خودرو شهر یزد

null

حمل خودروهای وارداتی در یزد

جهت حمل خودروهای وارداتی و حمل خودروهای خارجی که نیاز به تجهیزات و مجوزهای خاص دارند می توانید با شماره خودروبر یزد تماس بگیرید.

null

حمل خودرو به تعمیرگاه در یزد

اگر خودرو شما دچار آسیب شده است و نیاز به تعمیر و مکانیکی دارد می توانید برای انتقال آن با شماره امداد خودرو یزد تماس بگیرید.

null

حمل خودروهای لوکس در یزد

حمل خودروهای لوکس در یزد نیاز به تجهیزات و حساسیت های ویژه دارد بدون هیچ گونه نگرانی می توانید جهت حمل خودرو لوکس خود با شماره خودرو بر یزد تماس بگیرید.

null

حمل خودرو به نمایندگی ها در یزد

ممکن هست که نیاز داشته باشید خودرو خود را به نمایندگی های شرکت خودرو منتقل کنید برای این منظور می توانید با خودرو بر یزد تماس بگیرید.

null

حمل خودروهای تصادفی در یزد

اگر در جاده یا هر جایی از استان یزد تصادف کرده اید و خودرو شما امکان حرکت ندارد می توانید با امداد خودرو یزد تماس بگیرد تا در سریعترین زمان ممکن خودرو شما را جابه جا کنند.

null

حمل خودروهای صفر در یزد

حمل خودروهای صفر و بدون پلاک در یزد به مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری یکی دیگر از خدمات خودرو بر یزد هست که می توانید برای حمل خودرو خود با خودروبر یزد تماس بگیرید.

چرا خودرو بر پارس در یزد؟

null

چشم انداز

هدف گروه خودرو بر پارس انجام خدمات با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت و همچنین جلب رضایت شما مشتریان عزیز می باشد
null

بیمه بارنامه دولتی

صدور بیمه نامه دولتی برای حمل خودرو های شما به سراسر کشور توسط خودرو بر پارس
null

شبانه روزی

کادر خودرو بر پارس در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده خدمات رسانی به شما مشتریان محترم می باشد

خودروبر یزد و شماره خودروبر یزد

همه عزیزانی که نیاز به خودروبر و یدک کش خودرو در استان و شهر یزد در هر کدام از شهرستان ها دارند می توانند با شماره خودروبر یزد به شماره 09130288778 تماس بگیرند.

تیم با تجربه خودروبر یزد تحت نظارت شرکت خودروبر پارس در یزد و سرپرستی آقای مناری با توجه به نیاز همشهریان عزیز استان یزد به حمل و نقل و جابجایی روزانه خودرو و ماشین ها، شروع  به خدمت رسانی برای متقاضیان گرامی برای انجام هرگونه جابجایی و حمل انواع خودرو با جرثقیل، انواع ماشین الات صنعتی و قطعات صنعتی بصورت تک و چند تایی کرده است.

تیم مجرب و متخصص خودرو بر یزد در کلیه امور حمل خودرو و امداد خودرو یزد به مشتریان گرامی با مشاوره رایگان در حوزه حمل و نقل و انتقال با جرثقیل، کفی همراه با جرثقیل دکل، خودرو بر یا خودرو سوار، یدک کش خودرو و چرخگیر آماده خدمت رسانی و پاسخ گویی به مشتریان محترم در یزد و تمامی مناطق کشور می باشد. فقط لازم است با شما شماره خودروبر یزد 09130288778 تماس بگیرید.

امداد خودرو و یدک کش یزد

ویژگی های یك خودروبر خوب در یزد را می توان از دیدگاه هایی متفاوت مورد بررسی قرار داد. خودروبر یزد یكی از جدیدترین وسایل حمل خودرو محسوب می شود. تکنیک هایی که در حمل خودرو یا خودرو بر وجود دارد بسیار خاص می باشد و به همین دلیل باید از ابزار خاصی برای حمل خودرو استفاده شود.

خودروبری که برای حمل خودرو اعزام می شود با تمامی این تکنیک ها آشنایی دارد و به خوبی می تواند اتومبیل شما را به هر مکانی که مایل هستید و سفارش می دهید منتقل کند. فشار باد لاستیک های یک از مهمترین اقداماتی می باشد که خودرو بر باید به این مورد اهمیت بسیاری دهد و به خوبی تمامی لاستیک ها را مورد بررسی قرار دهد.

از دیگر مزیت های خودروبر شبانه روزی یزد می توان به وجود تجهیزات و امكانات بیشتر برای رعایت اصول ایمنی اشاره كرد. در خودرو سوار تجهیزاتی مانند چرخ گیر برای مهار چرخ های خودرو و ثابت نگهداشتن خودرو وجود دارد كه ایمنی حمل خودرو را دو چندان می كند. در كنار رعایت مسائل ایمنی، یكی دیگر از جذابیت های خودروبر امكان حمل سریعتر خودرو به مقصد است.

خدمات دیگر :  خودروبر کارون، امداد خودرو و شماره خودروبر کارون

کفی خودروبرهای خودروبر یزد با در نظر گرفتن انواع اتومبیل ها در سگمنت های مختلف، عاج کاری شده است تا نیروی اصطکاک بین لاستیک ها و سطح کفی به حداکثر خود برسد.

این موضوع باعث شده که خودرو در زمان حرکت هیچ حرکتی نداشته باشد؛ البته با این وجود گروه تخصصی و باتجربه خودروبر پارس همیشه لاستیک های خودرو را برای مسیر های خارج از شهر با بهره‌گیری از زنجیر های فولادی به کفی خودروبر وصل می کنند تا از ثابت ماندن خودرو در زمان حرکت مطمئن شوند.

خودروبر یزد یکی از امکانات بسیار پیشرفته این مجموعه محسوب می شود که با بیشترین کیفیت و به همراه اصول لازم انجام می شود. یک خودروبر خوب، مکانیزه است و می تواند بدون هیچ فشاری به خودرو آن را به مقصد مورد نظر شما انتقال دهد.

چگونه می توان خودرو های لوکس در یزد را حمل کرد؟

با وجود این که استانداردها و اصول خاصی در زمینه حمل خودرو به شهرستان وجود دارد، به منظور امنیت بیشتر از روش تسمه بندی استفاده می شود. کلیه چرخ های خودرو ها با استفاده از تسمه های محکمی قفل شده و به کف تریلی چفت و بست می شوند. برای ثبت سفارش با شماره خودروبر یزد تماس بگیرید.

توجه به چه نکاتی قبل از تحویل کار از یدک کش یزد ضروری است؟

پس از اتمام کار باید از خودروبر بخواهید که رسید و یا فاکتور بابت تمام خدمات ارائه شده به شما تحویل دهد و همچنین دقت کنید تا زمانی که نتیجه قطعی مشخص نشده باید رسید را نزد خود نگهدارید. برای ثبت سفارش با شماره خودروبر یزد در ارتباط باشید!

درباره استان یزد

شهر یزد یكی از شهر های گرم و خشك كشور ایران است كه در بین دو كوه شیركوه و خرانق واقع شده است، این شهر در واقع در یك دشت بین دو كوه واقع شده بوده كه همین موضوع باعث خشكی بیش از حد این شهر شده است. شهر یزد با برخی از شهرهای بزرگ از جمله میبد، اردكان، بافق، اصفهان، تفت، ابركوه و مهریز همسایه است، ارتفاع این شهر از سطح دریا ۱۲۰۰ متر است.

قرار گرفتن در یك موقعیت نامناسب طبیعی باعث شده است تا این شهر شاهد میانگین بارش كمی در طول سال باشد و به دلیل گرمای شدید و تبخیر فراوان و همچنین دور بودن از دریا آب و هوای مناسبی نداشته باشد. این شهر در فصل تابستان آب و هوای بسیار گرمی دارد، نوسان شدید دمای هوا بین شب و روز مشكلات بسیار زیادی را برای مردم این شهر به وجود می آورد. برای ثبت درخواست خودروبر با شماره خودروبر یزد تماس بگیرید!

استان یزد با حدود ۱۳۱۵۷۵ كیلومتر مربع وسعت، چهارمین استان وسیع كشور است كه درقسمت مركزی فلات ایران در حاشیه دشت های كویر لوت قراردارد و بین عرض های ۲۹ درجه و ۵۲ دقیقه تا ۳۳ درجه و ۲۷ دقیقه شمالی و طول ۵۲ درجه و ۵۵ دقیقه تا ۵۶ درجه و ۳۷ دقیقه شرقی واقع شده است.

مردم اصیل و شریف ساکن در شهر یزد اکثراً مسلمان و پیرو مذهب شیعۀ دوازده امامی هستند. در کنار مسلمانان بسیار گروه بزرگی از زرتشتیان نیز ساکن شهر یزد هستند و حضور همین گروه سبب شده است كه نشانه های آیین زرتشتی و اعیاد و مراسم باستانی در این شهر به قوت خود باقی بماند.

همچنین در کنار مسلمانان و زرتشتیان گروه هایی دیگر از ساکنان شهر یزد پیرو اقلیت های دینی یهودی و مسیحی هستند. پس شهر یزد را می توان به عنوان نمادی از دوستی و برادری ادیان و مذاهب مختلف با هم در کنار هم دانست.

اگر در این منطقه نیاز به خودروبر دارید، با شماره خودروبر یزد تماس بگیرید!

در واقع در مورد شهر یزد می توان گفت:

 • اولین شهر از تمام شهرهای ایران زیبا و تماشایی كه به ثبت جهانی نائل شد شهر یزد است.
 • اقلیت های دینی در شهر یزد ساکن هستند و از اماکن مذهبی فعال آیین خود بهره دارند.
 • اماکن، مراسم و آثار به یادگار مانده و تازه از زرتشتیان به وفور در این استان پهناور دیده می شود.
 • محلۀ زرتشتی ها در شهر یزد بافت پیشین خود را حفظ کرده است.
 • شهر یزد همچون یک ماشین زمان گردشگران را با خود به روزگار گذشته می برد.
 • بادگیرها و بناهای تاریخی بسیاری در شهر یزد وجود دارند كه شهرت آن ها جهان گیر است.
 • بلندترین مناره های ایران زمین در مسجد جامع شهر یزد خودنمایی می کنند.
 • باغ دولت آباد در شهر یزد به عنوان یک شاهکار اصیل معماری به ثبت جهانی رسیده است.
 • خوشمزه ترین و مشهورترین شیرینی ها در شهر یزد پخته می شوند.
 • سوغات اصیل شهر یزد شیرینی ها و باقلواهای یزدی هستند.
 • آیین هایی تاریخی از قبیل نخل گردانی پس از گذشت سال های بسیار همچنان با شور در شهر یزد برپا می گردند. آیین نخل گردانی در یزد به منظور بزرگداشت روزهای تاسوعا و عاشورا برگزار می شود و یک آیین تاریخی و اسلامی به شمار می رود.
 • آیین هایی باستانی از قبیل جشن مهرگان و جشن سده همچنان با شور و شکوه در شهر یزد برگزار می شوند.
خدمات دیگر :  خودروسوار و شماره خودروسوار پارس

استان یزد دارای ۱۰شهرستان (یزد، ابركوه، اردكان، بافق، تفت، خاتم، صدوق، طبس، مهریز و میبد)، ۲۳ شهر، ۲۰ بخش و ۵۱ دهستان بوده با استان های سمنان از شمال غرب، اصفهان از غرب، فارس از جنوب غرب، خراسان جنوبی از شرق، خراسان رضوی از شمال شرق وكرمان از شرق وجنوب شرق همسایه است.

آب انبارها، بادگیرها، كوچه های آشتی كنان و آسیاب هااز مشخصه های این استان است. از كوه های شاخص این استان می توان به شیركوه، خرانق، هدش، سیاه كوه، معراجی، ساغند، هرات ومروست، ندوشن وبوستان اشاره كرد.

بهره برداری از سفره آب زیرزمینی از طریق قنات صورت می گیرد. از قنوات مهم استان، می توان به قنات اهرستان، دولت آباد، غیاث آباد وزارچ اشاره كرد. متوسط بارندگی در سطح استان ۱۰۸ میلی متر، میانگین درجه حرارت حداقل ۲۰- و حداكثر ۴۷+ درجه سانتیگراد است.

خودروبر و شماره خودروبر یزد

تماس با شماره خودروبر یزد

اهمیت در نظر گرفتن یک خودروبر خوب در یزد که بتوانید در هر زمان روی آن حساب کنید، بسیار زیاد است. خودرو شما می تواند با مشکلاتی رو به رو گردد و یا به هر علتی رانندگی با آن امکان‌پذیر نباشد؛ برای همین همواره باید یک خودروبر تخصصی و البته مکانیزه در خاطرتان باشد تا در زمانی که به آن نیاز پیدا کردید سردرگم نشوید.

هر راننده ای با هر نوع مهارت رانندگی، حداقل یک بار از امکانات خودروبرها، استفاده می کند. جرثقیل خودروبر یزد یکی از مدرن ترین و بروزترین خودروبرهای کشور است، که انواع خدمات خودرو بری را نه تنها در قالب خودروبر یزد در این استان انجام می دهد؛ بلکه این گروه بسیار معتبر و بزرگ و شناخته شده خدمات خود را در حوزه ی خودرو بری در استان های مختلف، با خبره ترین پرسنل و به روز ترین ماشین آلات در سراسر کشور انجام می دهد.

حمل انواع خودروهای صفر، كاركرده و كلاسیك در سراسر ایران و یزد با ارزانترین قیمت با بیمه نامه و بارنامه رسمی و دولتی تخصص ماست! همین حالا با شماره خودروبر یزد تماس بگیرید و مشاوره رایگان بگیرید.

خودروبر تهران به یزد

خودروبر یکی از شرکت‌های حمل خودرو است که خدمات حمل و نقل خودرو را بین تهران و یزد ارائه می‌دهد. با استفاده از خدمات خودروبر، صاحبان خودرو می‌توانند خودرو خود را به صورت ایمن و سالم به یزد منتقل کنند بدون نگرانی‌هایی مانند خستگی و استرس راننده، پیدا کردن مسیر، وضعیت ترافیک و… خدمات خودروبر شامل اجاره خودرو با راننده حرفه‌ای است که شما را از تهران به هر نقطه از یزد که می‌خواهید برساند. با اجاره خودرو در خودروبر، شما می‌توانید از آسایش بیشتری نسبت به استفاده از حمل و نقل عمومی برخوردار شوید و سفر را به صورت شخصی‌تر و راحت‌تری تجربه کنید. همچنین، خودروبر امکان حمل خودرو با کامیون را نیز برای شما فراهم می‌کند. در این روش، شرکت حمل و نقل خودرو با استفاده از کامیون‌های بزرگ، خودرو شما را به صورت ایمن و سالم از تهران به یزد منتقل می‌کند. با استفاده از این روش، شما نگرانی‌هایی را که ممکن است در طول سفر با خودرو خود داشته باشید، مانند خرابی خودرو، پیدا کردن مسیر، ترافیک و… نخواهید داشت.

با توجه به اینکه خدمات حمل و نقل خودرو در خودروبر با قیمت مناسب و با کیفیت بالا ارائه می‌شود، می‌توان آن را به عنوان یکی از بهترین راه‌های حمل خودرو از تهران به یزد معرفی کرد.

حمل خودرو تهران به یزد

حمل خودرو از تهران به یزد، یکی از روش‌های محبوب و مطمئن برای نقل و انتقال خودرو است. با توجه به فاصله زیاد بین دو شهر، حمل خودرو باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه می‌شود و در بسیاری از موارد جایگزین مناسبی برای رانندگی خودرو توسط صاحب آن محسوب می‌شود. یکی از روش‌هایی که برای حمل خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد، استفاده از خدمات حمل و نقل خودرو است. در این روش، شرکت‌های حمل و نقل خودرو با استفاده از کامیون‌های بزرگ، خودرو شما را از تهران به یزد منتقل می‌کنند. با استفاده از این روش، شما نیازی به رانندگی خودرو ندارید و در عین حال، خودرو شما به صورت امن و سالم به مقصد می‌رسد.

خدمات دیگر :  خودروبر لاهیجان، امداد خودرو و شماره خودرو بر لاهیجان

از مزایای حمل خودرو با کامیون می‌توان به صرفه‌جویی در زمان و هزینه، عدم ایجاد خستگی و استرس برای راننده خودرو، امکان حمل خودروهای سنگین و بزرگ و… اشاره کرد. همچنین، شما نگرانی‌هایی را که ممکن است در طول سفر با خودرو خود داشته باشید، مانند خرابی خودرو، پیدا کردن مسیر، ترافیک و… نخواهید داشت. در کل، حمل خودرو با کامیون یکی از روش‌های مطمئن و صرفه‌جویی در زمان و هزینه برای نقل و انتقال خودرو از تهران به یزد است که باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه و کاهش استرس و خستگی راننده می‌شود.

قیمت یدک کش خودرو یزد

قیمت یدک کش خودروبر برای حمل خودرو یزد، بستگی به مدل و نوع خودرو، فاصله مسافرتی، شرایط جاده و سایر عوامل دارد. بنابراین، قیمت دقیق این خدمت ممکن است متفاوت باشد و باید با شرکت خودروبر تماس گرفته شود تا قیمت نهایی برای حمل خودرو تعیین شود. همچنین، باید به این نکته توجه داشت که قیمت یدک کش خودروبر ممکن است با شرکت‌های حمل و نقل خودرو دیگر متفاوت باشد. برای اطلاعات دقیق‌تر درباره قیمت‌های یدک کش خودروبر یزد، بهتر است با شرکت تماس گرفته و از آنها پیشنهاد قیمت درخواست کنید.

در هر صورت، خودروبر با ارائه خدماتی با کیفیت بالا و به قیمت مناسب، یکی از شرکت‌های برتر در زمینه حمل و نقل خودرو یزد است که می‌توانید با اطمینان از خدمات آن استفاده کنید.

شماره خودرو بر یزد

شماره تلفن خودروبر در شهرستان یزد یکی از مهمترین مراکز خدماتی مربوط به خودرو است. این مرکز با ارائه خدماتی نظیر تعمیر، بازسازی و نگهداری خودروهای مختلف، به دلیل کیفیت بالای خدمات و قیمت مناسب، جزء محبوب‌ترین مراکز خدمات خودرو در این شهرستان قرار دارد. شماره تلفن این مرکز به صورت رسمی در تمامی شبکه‌های تبلیغاتی و سایت‌های مرتبط با خدمات خودرو یزد منتشر شده است.

کفی حمل خودرو یزد

کفی حمل خودرو در شهرستان یزد، محلی است که برای انتقال و حمل خودروهای مختلف به کار می‌رود. این کفی با توجه به قابلیت‌های فنی و دسترسی آسان به جاده‌های اصلی، از مهمترین مراکز حمل و نقل خودرو در این منطقه شناخته می‌شود. در این محل، خدماتی همچون تعمیرات و سرویس‌دهی به خودرو و همچنین پارکینگ برای خودروهای رانندگان در دسترس می‌باشد. تیم مجرب و ماهری در این کفی وجود دارد که با استفاده از تجهیزات پیشرفته، خدمات بهتری را برای مشتریان فراهم می‌آورند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کفی حمل خودرو در یزد، می‌توانید از سایت‌های مرتبط با بخش خودرو و حمل و نقل در این منطقه دیدن کنید.

درخواست خودرو بر یزد

درخواست خودروبر در شهرستان یزد، به عنوان یکی از محبوب‌ترین خدمات در حوزه خودرو، برای رفاه و آسایش مردم این منطقه ارائه می‌شود. با استفاده از این سرویس، می‌توانید خودروی خود را به راحتی از نقطه‌ی مورد نظر خود تحویل بگیرید و بدون دغدغه‌ی ترافیک و پارکینگ، به مقصد خود برسید. درخواست خودروبر در یزد، به عنوان یکی از مهمترین مراکز خدماتی شهر، با داشتن فضایی کاملا مجهز و تیم مجربی از رانندگان حرفه‌ای، امنیت و اعتماد را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این خدمات از طریق سایت‌های مرتبط با خدمات خودرو در این منطقه قابل درخواست هستند و به دلیل کیفیت بالای این خدمات، درخواست خودروبر در یزد توسط افراد زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل در حین سفر، تیم پشتیبانی این مرکز با شماره‌های تماس منتشر شده در سایت‌های مرتبط، به شما کمک خواهند کرد. در کل، درخواست خودروبر در یزد یکی از بهترین ویژگی‌های این شهرستان در حوزه‌ی خدمات خودرو است که توسط افراد زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

همچنین برای اطلاعات بیشتر از خودروبر شیراز و خودروبر تبریز به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

مراحل کار توسط خودرو بر پارس

دریافت تماس از شما
بررسی کار و خدمات درخواستی
تحویل گرفتن خودرو از شما
تحویل خودرو

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام
  جرثقیل خودروبر برای حمل کامینت در یزد هم دارید؟

  پاسخ
  • سلام خدمت شما
   بله میتونید با شماره خودروبر یزد تماس بگیرید و در این مورد شما را راهنمایی می کنند. 09130288778

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست