حمل خودرو با خودروبر

حمل خودرو


حمل خودرو لوکس نشان دهنده اعتبار ، دقت و تجربه بالای کاری ما می باشد. نکته مهم  در حمل خودرو های لاکچری ، و خودرو های صفر کیلومتر سالم و بدون نقص رسیدن خودرو به مقصد است. که این نیازمند داشتن تجربه کافی و  مهارت لازم و از همه مهم تر حمل خودور سنگین یکی از امتیازت این مجموعه می باشد.

ما با در اختیار داشتن تجربه بالا و مهارتی که رانندگان خودوربر پارس دارند.  موفق به حمل ماشین های سنگین از جمله کامیونت ، مینی بوس ، لیفتراگ و … شده ایم. علاوه بر خودرو های سنگین ما قادر به حمل کانکس و جابجایی و حمل در ابعاد بزرگ هم هستیم. نکته مهم این است که تمام باربری ها قادر به حمل کامیونت و ماشین های سنگین مانند تراکتور و … نیستند اما خودرو بر پارس مفتخر است که قادر به باربری و حمل و جابجایی های غول آسا نیز می باشد.

حمل خودرو تصادفی، بدون پلاک …

حمل خودرو های تصادفی که در مسیر جاده خراب شده اند. در تمام نقاط ایران در کوتاه ترین زمان ممکن با خودرو بر پارس با بهترین کیفیت در خدمت شما عزیزان می باشد. ما در تمام نقاط ایران خودروبر با تجهیزات بالا داریم. و این سرعت کار ما را بالا می برد. ما علاوره بر داشتن خودروبر های پیشرفته ، راننده های باتجربه ای هم داریم که گاهی با یک چک کردن معمولی می توانند تقص خودرو شما را رفع کرده و نیازی به حمل خودرو شما نخواهد بود. و چنانچه مشکل اتومبیل شما جدی باشد، با کمال دقت و سرعت شما را به نزدیک ترین تعمیرگاه مجهز و معتبر می رسانند. و با برخورد مناسب و حرفه ای شما را تا پایان راه همراهی میکنند.

خودروبر پارس یکی از بهترین مراکز ارائه بروزترین خدمات خودروبری است و شما برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت تماس بگیرید.

خدمات ماخودروبروبلاگ

حمل بارکشحمل خودروحمل کامیونتحمل کانکسخودرو بر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *