حمل خودرو های کار کرده، فرسوده و تصادفی

حمل خودرو در سراسر کشور، حمل خودرو پارس

حمل خودرو های لوکس، صفر، تصادفی و … با خودرو بر نشان دهنده اعتبار، دقت و تجربه بالای کاری ما می باشد. نکته مهم در حمل خودرو های مختلف چه خودروهای لاکچری و خودرو های صفر کیلومتر سالم و بدون نقص رسیدن خودرو به مقصد است که این نیازمند داشتن تجربه کافی و  مهارت لازم است. از همه مهم تر حمل خودرو سنگین یکی از امتیازت مجموعه خودرو بر پارس می باشد.

دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود به استفاده از خدمات حمل خودرو نیاز پیدا کنید، برای مثال می خواهید به مسافرت بروید اما دوست ندارید در جاده رانندگی کنید و می خواهید در مقصد موردنظر خودرویتان همراهتان باشد. یا این که خدای نکرده در جایی تصادف کرده اید و می خواهید خودرو را در محل مورد نظر تحویل بگیرید تا آن را تعمیر کنید.

حمل خودرو پارس

باید بدانید این خودروها معمولا به صورت کامیون و یا کامیونت هستند و قدرت کشندگی 4 تن به بالا را دارند. در نتیجه، شما هرگز نباید نگران خودرو خود باشید و در صورت نیاز می توانید تماس بگیرید تا خودرو شما حمل شود.  گاهی هم خودروی خود را می خواهید برای کسی ارسال کنید که برای مدتی از آن استفاده کند. در این شرایط رانندگی با خودرو برای شما اتلاف وقت و هزینه است و ترجیح می دهید از یک تیم خودرو بربرای حمل خودرو و تحویل آن به مقصد کمک بگیرید.

حتی گاهی مراکز نمایشگاهی خودرو برای حمل خودرو به نقطه ای دیگر از شرکت های معتبر حمل خودرو با خودروبر کمک می گیرند تا خودروی خود را در سریع ترین زمان ممکن جابجا کنند.  به هر دلیلی که نیاز به استفاده از خدمات حمل خودرو با خودرو بر پیدا کردید می توانید روی خودرو بر پارس حساب کنید و از خدمات این مجموعه برای سالم رسیدن خودرو به مقصد کمک بگیرید.

حمل خودرو از تهران به شهرستان

قیمت حمل خودرو از تهران به شهرستان‌ های مختلف کشور با توجه به فاصله و نوع خودرو متفاوت است. همچنین شرکت‌های حمل و نقل خودرو نیز قیمت‌های متفاوتی برای حمل خودرو به شهرستان‌ها ارائه می‌دهند. خودرو بر پارس به شما ارزان ترین قیمت با امنیت بالا را تضمین می کند.

چه خودرو های توسط خدمات حمل خودرو شرکت پارس حمل می شوند؟

خودرو بر پارس با در اختیار داشتن تجربه بالا و مهارتی که رانندگان دارند. موفق به حمل ماشین های سنگین از جمله کامیونت، مینی بوس، لیفتراگ و … شده ایم. علاوه بر خودرو های سنگین ما قادر به حمل کانکس و جابجایی و حمل در ابعاد بزرگ هم هستیم. نکته مهم این است که تمام باربری ها قادر به حمل کامیونت و ماشین های سنگین مانند تراکتور و … نیستند اما خودروبر پارس مفتخر است که قادر به باربری و حمل و جابجایی های غول آسا نیز می باشد.

حمل خودرو توسط شرکت خودروبر پارس

حمل خودرو تصادفی، بدون پلاک …

حمل خودرو های تصادفی که در مسیر جاده خراب شده اند. در تمام نقاط ایران در کوتاه ترین زمان ممکن با خودرو بر پارس با بهترین کیفیت در خدمت شما عزیزان می باشد. ما در تمام نقاط ایران خودروبر با تجهیزات بالا داریم. و این سرعت کار ما را بالا می برد. ما علاوه بر داشتن خودروبر های پیشرفته ، راننده های باتجربه ای هم داریم که گاهی با یک چک کردن معمولی می توانند تقص خودرو شما را رفع کرده و نیازی به حمل خودرو شما نخواهد بود و چنانچه مشکل اتومبیل شما جدی باشد، با کمال دقت و سرعت شما را به نزدیک ترین تعمیرگاه مجهز و معتبر می رسانند. و با برخورد مناسب و حرفه ای شما را تا پایان راه همراهی میکنند.

شرکت حمل خودرو

بهتر است بدانید مشتریان با دلایل دیگری برای استفاده از خودرو بر با شرکت حمل خودرو تماس می گیرند. از این وسیله می توان برای انتقال تجهیزات کشاورزی از شهری به شهر دیگر استفاده کرد. این کاربرد باعث شده است که کاربردهای خودرو بر به مقدار زیادی افزایش پیدا کند و به عنوان یک وسیله بسیار مهم شناسایی شود. اگر بخواهیم نگاه کلی به کاربردهای خودرو بر داشته باشیم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • از این وسیله برای حمل خودروهای آسیب دیده استفاده می شود
 • از این وسیله برای حمل خودروهای جدید استفاده می شود
 • از این وسیله برای حمل خودروهای لوکس، کلاسیک و قدیمی استفاده می شود
 • از این وسیله برای حمل تجهیزات کشاورزی استفاده می شود

حمل خودروهای پلاک نخورده يا صفر با استفاده از خودروبر

همانطور كه به خوبی واقف هستید، خودروهایی كه هیچ پلاک ثبتی نداشته باشند، تا وقتی كه پلاک آن ها روی خودرو خورده نشود، امكان تردد بین شهری و يا درون شهری را ندارند و باید تا زمان حاضر شدن پلاک تکان نخورند. برای همین در این شرایط استفاده از خودرو بر مانعی ندارد و می توان از قابلیت حمل خودرو با استانداردهای موجود استفاده کرد.

این موضوع موجب می شود بتوانید در کمترین زمان خودرو را برای فک پلاک و … به شهرهای دیگر منتقل کنید. خودرو بر پارس می تواند برای جمل خودروی بدون پلاک به شما کمک کند.

حمل خودروهای فرسوده يا خراب با کمک یدک کش خودرو

وقتی خودروی مورد نظر شما دچار نقص فنی شود و شما نتوانید آن را روشن کنید، قاعدتا تنها راهی كه پیش روی شما قرار می گیرد، کمک گرفتن از امكانات موجود در خودرو بر پارس می باشد. پس تنها راه مطمئن استفاده از خودروبر برای حمل خودروی موردنظر می باشد. از سوی دیگر بعضی از خودروها آنقدر فرسوده هستند كه تنها راه انتقال آن ها به یک مكان مناسب و ا تعمیرگاه استفاده از کفی های خودروبر می باشد.

حمل خودروهای قدیمی و کلاسیک

حمل و نقل خودروهای قدیمی و کلاسیک باید با حساسیت بسیاری انجام شود و از سوی دیگر این خودروها اجازه تردد میان شهری و درون شهری را ندارند و بیشتر جنبه تزینی دارند. برای همین جهت پیشگیری از خسارات احتمالی، باید از امداد خودرو کمک بگیریم.

شرکت حمل خودرو

حمل ماشین مسابقه ای و حمل تجهیزات کشاورزی

برای جابجایی خودروهایی که نمی توان با آن ها در جاده ها رانندگی کرد باید از خودروبر استفاده کنیم. شما هرچقدر هم که راننده خوبی باشید، جواز رانندگی در جاده را با ماشین مسابقه ای ندارید و یا این که هرچقدر تراکتور شما قوی و محکم باشد، نمی توان برای ارسال آن به شهر دیگر، در جاده ها رانندگی کرد.

خودروبر پارس به عنوان یکی از بهترین مراکزی که حمل و نقل خودروهای شما را برعهده دارد، در تلاش است با سرعتی بی نظیر و کیفیت انکار نشدنی خودروهای شما را جابجا کند. این مجموعه بسیار حرفه ای عمل کرده و کافی است به آن ها اعتماد کنید!

در ضمن بهتر است اشاره کنیم که شما در قبال تحویل خودروی خود به این مجموعه ضمانت نامه ای دریافت می کنید که طبق آن، هر مشکلی برای خودروی شما تا وقتی که در اختیار این مجموعه است رخ دهد، خسارات آن تمام و کمال برعهده ما خواهد بود.

مزایای درخواست حمل خودرو از خودروبر پارس

 • در خودرو بر پارس، افراد خودرو بر، براساس شهر و نوع سرویس تفکیک شده اند.
 • بعضی افراد فنی ما از خودرو بر چرخ گیر دار به منظور بالا بردن امنیت خودرو در هنگام جابجابی استفاده می کنند و با قلاب کردن چرخ ها، آن را در مسیر ثابت نگه می دارند.
 • وجود تعداد زیاد افراد خودرو بر در سایت خودرو بر پارس، باعث می شود تا همیشه بتوانید از افراد خودروبر تهران خدمات آنلاین دریافت کنید.
 • در خودرو بر پارس، طبق قوانین امنیتی حمل خودرو با خودرو بر خراب تنها با بررسی مدارک راننده ماشین سواری توسط افراد یک کش امکان پذیر است.
 • اگر خودروی شما قادر به حرکت روی چرخ ها نیست با ثبت درخواست خودروبر آن را تا محل مورد نظر جابجا کنید.
 • کلیه افراد خودرو بر و ارسال خودرو در تهران، پس از اتمام کار به شما فاکتور یا رسید به ازای خدمات ارائه شده می دهند که باید آن را تا زمان مشخص شدن نتیجه قطعی نزد خود نگه دارید تا در صورت بروز مشکل در روند کار، بتوانید از طریق سایت پیگیری کنید.
 • در خودرو بر پارس امکان مقایسه قیمت و دریافت خدمات سریع ازخودرو بر وجود دارد و پس از اتمام کار جهت ارزیابی عملکرد افراد خودروبر در هر شهری با شما تماس گرفته می شود و نظرات شما مسقیماً در افزایش یا کاهش امتیاز فرد مربوطه تأثیر گذار است.

همچنین برای اطلاع بیشتر از حمل خودرو به وسیله تریلی و تریلی خودروبر به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

از چه عواملی برای محاسبه هزینه حمل و نقل خودرو استفاده می شود؟

هزینه حمل خودرو به مسافت، نوع خودرو و ارزش آن (برای ارزش بیمه نامه) استفاده از وینچ بالابر، شرایط آب وهوای جاده ای و … بستگی دارد. تیم خودرو بر و امداد خودرو پارس دارای کارت سلامت راننده،کارت رانندگان حرفه ای،کارت هوشمند رانندگان دولتی هستند.

هنگام رزرو سرویس حمل و نقل خودرو، تاریخ حمل و نقل اغلب نقش به سزایی در هزینه حمل و نقل خودرو دارد. بهترین سناریو، رزرو حمل خودرو با خودرو بر تا حد امکان قبل از روز انتقال است.

بیشترین چیزی که در هزینه حمل خودرو باعث افزایش قیمت می شود مسافت است، توجه به این نکته مهم است که قیمت حمل و نقل بین المللی خودرو ممکن است با حمل و نقل خودروی داخلی متفاوت باشد.

حمل اتومبیل با جرثقیل نیازمند رعایت استانداردهایی است که در صورت عدم توجه به آن ها ممکن است در هنگام انتقال خودرو آسیبی به بدنه ماشین وارد شود و خسارات بیشتری به بار آورد.

لذا رعایت این نکات در هنگام جابجایی اتومبیل امر مهمی است که همه افراد بکسل خودرو در تهران باید با آن آشنا باشند. حمل ماشین با جرثقیل در اتوبان ها و بزرگراهها تا نزدیک ترین محل برای تعمیر خودرو آسیب دیده، توسط خودرو بر انجام می شود.

تفاوت حمل خودرو با خودروبر کفی و تریلی سواریکش چیست؟

مهمترین تفاوت در جابجایی خودرو توسط خودرو بر و تریلی زمان حمل می باشد؛ با توجه به این که خودرو بر بلافاصله بعد از بارگیری خودرو و‌ صدور بیمه و بارنامه به سمت مقصد حرکت کرده به مراتب زودتر از تریلی به مقصد می رسد در صورتی که تریلی باید منتظر بماند تا تا تعداد خودروی مورد نیازش جهت بارگیری تکمیل گردد.

برای بارگیری و‌ تخلیه خودرو، خودرو بر اجازه تردد در تمام نقاط شهر را دارد و بارگیری و تخلیه آن در محل مورد نظر مشتری می باشد در صورتی که تریلی اجازه تردد در سطح شهر را ندارد و بارگیری و تخلیه آن معمولا در ورودی شهرها در پارکینگ انجام می گیرد. هزینه حمل خودرو با خودرو بر با توجه به حمل یک دستگاه ماشین نسبت به تریلی که چند دستگاه حمل می کند بیشتر می باشد.

ما بهترین گزینه پیش روی شما برای حمل خودرو به سراسر کشور هستیم. ما با ضمانت نامه های معتبر خودروهای شما را تضمین می کنیم و در تلاشیم بهترین ها را برای شما رقم بزنیم. شما می توانید همین حالا برای ثبت سفارش از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در قسمت پایانی وب سایت با ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست