شماره خودروبر لواسان

شماره خودروبر لواسان 09195002129 است و شما می توانید از طریق تماس با این شماره درخواست خود را ثبت كنید! تفاوت بین جرثقیل یدک کش و جرثقیل خودروبر چیست؟ خودروبر دارای کفی میباشد که خودرو شما را بر روی آن سوار کرده و سپس به سمت مقصد حمل میکند، اما…
شماره خودروبر لواسان

شماره خودروبر لواسان 09195002129 است و شما می توانید از طریق تماس با این شماره درخواست خود را ثبت كنید!

تفاوت بین جرثقیل یدک کش و جرثقیل خودروبر چیست؟
خودروبر دارای کفی میباشد که خودرو شما را بر روی آن سوار کرده و سپس به سمت مقصد حمل میکند، اما یدک کش بوسیله ی زنجیر و یا سیم بکسل خودروی شما را به انتهای قلاب خودرو یدک کش متصل کرده و تا مقصد بدنبال خود میکشد. واضح است که برای هر گونه جابجایی و حمل خودرو استفاده از خودرو بر نسبت به یدک کش از امنیت بالاتری برخوردار میباشد.

بیمه حمل خودرو چیست؟
در حقیقت بیمه حمل خودرو زیرشاخه‌ای از بیمه باربری محسوب می‌شود. در این بیمه، بیمه‌گر متعهد می‌شود در قبال دریافت حق بیمه از بیمه‌گزار، خسارات وارد شده به خودروی بیمه شده را در جریان فرایند حمل با درنظر داشتن پوشش‌های خریداری شده توسط بیمه گذار جبران نماید.

چرا باید با شماره خودروبر لواسان تماس بگیریم؟

تفاوت بین یدكش كش و خودرو سوار در شیوه حمل خودرو است. در خودرو سوار، اتومبیل مورد نظر بطور كامل روی خودرو سوار قرار گرفته و بدون كوچك ترین حركتی تا مقصد حمل خواهد شد. اما در یدك كش اینطور نیست. در یدك كش خودرو توسط زنجیر یا سیم بوكسل به انتهای یدكش متصل شده و تا انتهای مسیر توسط یدك كش كشیده می شود.

به عنوان ویژگی های یك خودروبر معتبر و حرفه ای می توان به موارد زیر اشاره كرد:

  • بصورت 24 ساعته و در همه ایام سال در دسترس باشد.
  • مجرب و متعهد باشد
  • به روز و كارآمد باشد
  • خدمات مشاوره ارائه دهد
  • قابل اعتماد و با سایقه باشد
  • در كمترین زمان ممكن، خدماتی با بالاترین سطح كیفیت ارائه دهد

درباره شهر لواسان

شهر لواسان در دامنهٔ رشته كوه البرز و در موقعیت ۳۵٫۸° عرض شمالی و ۵۱٫۶° طول شرقی واقع شده است. متوسط ارتفاع شهر ۱۷۰۰ متر از سطح دریا بوده كه در ساحل دریاچه سد لتیان به ۱۶۰۰ متر و در شمالی ترین نقاط شهر به ۱۸۵۰ متر می رسد. برای ثبت سفارش با شماره خودروبر لواسان تماس بگیرید.

شهر لواسان در کتب و مقالات قدیمی با نام های مختلفی ذکر شده است. معتبرترین و قابل استنادترین نام به نظر کارشناسان همان نام لواسان امروز است كه به معنی تیغه کوهیست كه خورشید از آن طلوع می ­کند. در کتاب قصران نوشته دکتر حسین کریمان مربوط به ۴۳۸ هجری آمده است كه لواسان کوهی بوده كه شهر لواسان بر پهنه آن قرار داشته است. در سال های بعد با پیشرفت شهر آن را به همان نام خواندند. البته در دوران پهلوی دوم نام این شهر را به فرحناز تغییر دادند كه به دلیل اعتراضات مردم در مدت زمان کوتاهی دوباره به لواسان برگردانده شد.

شهر لواسان را از شمال، كوه های ورجین، باغدره، كند و افجه، از سمت باختر كوه های قصران، از سمت شمال خاوری و خاور كوه های ایرا، فیل زمین، لواسانكوه و جاجرود و از جنوب كوه های تلو، قوچك، زینكوه و اراكوه در بر می گیرند. اگر نیاز به خودروبر در این محدوده دارید با شماره خودروبر لواسان تماس بگیرید.

لواسان در ایام تعطیلات و آخر هفته ها بسیار شلوغ است. چه افرادی كه در لواسان ویلا دارند یا افرادی كه می خواهند اوقات فراغت خود را در لواسان بگذرانند بهتر است بدانند در ایام تعطیلات ترافیک سنگینی در این محله حکم فرما است و بلوار امام خمینی، خیابان شهید اسدیان و خیابان معلم از مسیرهای پرترافیک محله لواسان تهران هستند.
جهت تردد به تهران و رسیدن به خطوط مترو می توانید از ایستگاه تاکسی مترو دردشت واقع در بلوار امام خمینی و در نزدیکی میدان گلندوک استفاده کنید. هم چنین، از طریق ایستگاه تاکسی دردشت می توانید خودتان را به خط شماره ۳ سامانه اتوبوس های تندرو برسانید و در ایستگاه میدان آیت، مسیرتان را به سمت مرکز تهران عوض کنید.
اگر قصد استفاده از مترو را دارید با سوار شدن در خط شماره ۲ مترو، می توانید مسیر دردشت – لواسان یا بالعکس را طی کنید. برای ارسال خودرو به لواسان با شماره خودروبر لواسان تماس بگیرید.

این شهر مركز بخش لواسانات است. بخش لواسانات مناطق زیادی را دربر می گیرد اما بدنهٔ شهر لواسان را از باختر به خاور محله های لشگرك، باغ سرهنگ قریب، نوشانی، اصطلك، توك مزرعه، اصطلك پایین (كشفیا)، چناربن، احمدآباد، باستی، شوركاب، جائیج (جاج)، گلندوك (گلهم دو رودك)، نجاركلا (شامل سیدپیاز)، دستگرد، قاضی آباد، ناران، كلاك، باغ دره، سبو كوچك، تیمورآباد، ناظم آباد و سبو بزرگ تشكیل می دهند.

موقعیت جغرافیایی و آب وهوای ییلاقی  لواسان، پوشش گیاهی متنوعی را در این منطقه ایجاد کرده است؛ ولی به ­طور ­کلی می توان گفت كه اغلب پوشش گیاهی این منطقه، از گیاهانی نظیر گَوَن، گندم و لگوم تشکیل شده است. از انواع درختانی كه در لواسان می رویند، می توان به گردو، چنار، سماق، زالزالک، اورس، شیرخشت، دغدغک، بادام وحشی، زرشک و… اشاره کرد. گیاهان خوراکی نظیر قارچ، خاکشیر، آویشن، والک، ریواس، گلپر، کما، والک، علف­بره و گل­ هایی همچون زنبق، لاله و شقایق نیز در این شهر می رویند.

هر یك از محله های نامبرده فوق تا قبل از تأسیس شهرداری لواسان در سال ۱۳۴۹ توسط باغات و مزارع احاطه شده بودند اما با رشد شهرنشینی و مهاجرت و گسترش شهر لواسان كه ناگزیر همراه با تخریب باغات و مزارع و تبدیل آن ها به ساختمان های مسكونی و ویلاها بوده است؛ به مرور بزرگتر شده و به همدیگر چسبیده، یكپارچه و ادغام گردیده اند. در صورت نیاز به عملیات خودروبری، می توانید با شماره خودروبر لواسان تماس بگیرید.

هم اکنون امکان دسترسی مستقیم به لواسان از طریق راه آهن وجود ندارد؛ اما می توانید با قطارهای مسیر تهران خود را به این شهر برسانید و بعد از آن، با ماشین شخصی یا اتوبوس باقی مسیر تا لواسان را طی کنید.

مسیر هوایی

برای سفر هوایی به لواسان می‌توانید از فرودگاه مهرآباد تهران با فاصله‌ حدود 45 کیلومتر تا این شهر استفاده کرد. این فرودگاه که از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین فرودگاه­‌های ایران به‌شمار می‌­رود، میزبان شرکت­‌های هواپیمایی زیادی از قبیل هواپیمایی آسمان، ایران‌ایر، کاسپین، تابان و… است.

تماس با شماره خودروبر لواسان

برای دریافت مشاوره و خدمات تخصصی حمل خودرو با كارشناسان ما تماس بگیرید. ما در مجموعه خودروبر پارس بصورت 24 ساعته در خدمت شما هستیم.

 
خدمات دیگر :  خودروبر زابل، امداد خودرو و شماره خودروبر زابل
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست