خودروبر بندر بوشهر، امداد خودرو و شماره خودروبر بندر بوشهر

خودروبر بندر بوشهر و شماره خودروبر بندر بوشهر یا امداد خودرو بندر بوشهر در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر بندر بوشهر در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در بندر بوشهر خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در بندر بوشهر دارید می توانید با شماره خودروبر بندر بوشهر تماس بگیرید.

خودروبر بندر بوشهر و شماره امداد خودرو بندر بوشهر

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر بندر بوشهر نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در بندر بوشهر دارید می توانید با شماره خودروبر بندر بوشهر تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر بندر بوشهر خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در بندر بوشهر منتقل می کنند.

خودروبر بندر بوشهر

خودروبر بندر بوشهر که به آن امداد خودرو بندر بوشهر نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر بندر بوشهر

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در بندر بوشهر است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان بندر بوشهر اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر بندر بوشهر تماس بگیرید.

خودروبر بندر بوشهر و شماره امداد خودرو بندر بوشهر
خودروبر بندر بوشهر و شماره امداد خودرو بندر بوشهر

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان بندر بوشهر می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در بندر بوشهر نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر خاتون آباد، امداد خودرو و شماره خودروبر خاتون آباد

تریلر حمل خودرو بندر بوشهر

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در بندر بوشهر است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر بندر بوشهر چیست؟

خودرو بر بندر بوشهر آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر بندر بوشهر تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در بندر بوشهر
  • حمل خودرو به مکانیکی در بندر بوشهر
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در بندر بوشهر
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر بندر بوشهر
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در بندر بوشهر

قیمت حمل خودرو بندر بوشهر و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو بندر بوشهر باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر زابل، امداد خودرو و شماره خودروبر زابل

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در بندر بوشهر کدام است؟

یک خودروبر خوب بندر بوشهر یا برترین خودروبر بندر بوشهر معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو بندر بوشهر

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در بندر بوشهر

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله بندر بوشهر و خودروبر بوشهر خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر بندر بوشهر با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر ارزوئیه، امداد خودرو و شماره خودروبر ارزوئیه
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست