جرثقیل خودروبر شبانه روزی

خدمات جرثقیل خودروبر شبانه روزی یکی از خدمات پر تقاضا شرکت خودروبر پارس می باشد. جرثقیل خودروبر در انواع مختلفی وجود دارد و هر کدام از جرثقیل های خودروبر بر حسب نیاز باید مورد استفاده قرار بگیرند. اگر شما به جرثقیل خودروبر نیاز دارید می توانید با شماره جرثقیل خودروبر پارس تماس بگیرید.

جرثقیل خودروبر شبانه روزی

اگر به استفاده از خدمات جرثقیل خودروبر شبانه روزی نیاز دارید، خوب جایی آمده اید! این روزها با توجه به بالا رفتن شمار خودرو و شبکه های جاده ای کشور، نیاز بسیاری به وجود خودروبرها احساس می شود تا بدون دخالت ما خودروی موردنظر را در مقصد به فرد دیگری تحویل دهند.

از جمله  این عوامل می توان به جا بجا کردن خودرو صفر کیلومتر و رساندن آن به دمقصد و یا تصادفاتی که باعث خرابی و صدمه دیدگی خودرو ها می شوند، یا به هر دلیلی خودرو روشن نشده و  حرکت دادن خودرو امکان آسیب دیدگی خودرو را بالا می برد می توان از خودروبر استفاده کرد.

خودروبر تشکیل شده از ماشین 6 تن کفی با کفی هیدرویک قابل حرکت که خودرو خراب روی کفی قرار گرفته و به مقصد مورد نظر منتقل می شود. خودروبر معمولا برای مسافت های طولانی کاربرد بسیاری دارد.

گروه خودروبر پارس به دلیل حساس بودن امر جا به جایی خودروها، از ماهرترین کارشناسان خود رانندگی خودرو استفاده می کند. پس در صورت نیاز به انتقال خودرو بدون حضور شما، برای گرفتن هزینه ها با ما تماس بگیرید. خودروبر پارس برای بالا بردن اعتماد شما، از هزینه های بسیار منصفانه برای نقل و انتقال خودرو استفاده می کند.

به دلیل اتفاقات پیش بینی نشده و حوادث جاده ای شرط اول رضایت مشتریان، بالا بودن سرعت کار است که ما افتخار این را داریم که در کمترین زمان ممکن خودرو شما را  به مقصد مورد نظر منتقل کنیم.

جرثقیل خودروبر شبانه روزی

خودروبر جرثقیل دار می تواند خودرو را با چهار چرخ ثابت بلند کند و روی کفی خود بگذارد. خودروبر جرثقیل دار از کامیونت 6 تن و جرثقیل هدرولیک استفاده می کند. زمانی که خودرو خراب  به هر دلیلی امکان روشن کردن موتور نداشته باشد، از این نوع خودروبر استفاده می شود.

چرا استفاده از جرثقیل خودروبر مکانیزه ایمن تر است؟

استفاده از خودروبر مکانیزه بسیار ایمن تر از سایر ماشین آلات بوده و نوعی حمل و نقل مدرن ماشین محسوب می شود و امکانات نسبت به یک جرثقیل یدک کش خودرو معمولی بیشتر می باشد. با کمک خودروبر مکانیزه صاحبان خودرو های لوکس می توانند بدون دغدغه ماشین خود را به مقصد منتقل کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر رامسر، امداد خودرو و شماره خودروبر رامسر

خودروبر شبانه روزی

هدف جرثقیل خودروبر

به طور قطع برای اکثریت ما این اتفاق رخ داده که وقتی خودرو دچار مشکل فنی می شود دست به دامن امداد خودرو می شویم تا به ما کمک کند و خودرو را به تعمیرگاه نزدیک آن محل منتقل کند.

در این موارد شما کاملا هدف از ساخت جرثقیل را متوجه شده اید و فهمیدید که چقدر وجودش برای همه ما در موقعیت های اضطراری مهم است. پس اگر می خواهید در این زمینه ها فعالیت داشته باشید می توانید برای ساخت جرثقیل به شرکتی مراجعه کنید که در این زمینه تجربه داشته باشد و بتواند از قطعات و تجهیزاتی با کیفیت استفاده کند.

مطمئن ترین و بهترین جا بجایی خودرو توسط جرثقیل ها صورت می گیرد و روش های قدیمی که توسط خودرو شخصی انجام می شد دیگر کمتر دیده می شود زیرا مشکلات جبران ناپذیر جانی و مالی به همراه دارد پس باید روش های قدیمی کنار گذاشته شود و از شرکت هایی که حمل خودرو با استفاده از جرثقیل های حرفه ای صورت می گیرد کمک بگیرید.

همینطور از جرثقیل ها برای پشتیبانی نیروهای عملیاتی در حوادثی مثل آتش سوزی، جا بجایی لوازم سنگین و همینطور خودروهایی که به خاطر حادثه آسیب های بسیار شدیدی دیده اند مثل سقوط خودرو در دره، تصادف با ماشین ها سنگین و..  می تواند کمک بسیار زیادی کند.

یدک کش یا همان خودروبر چرخگیر

خودرو یدک کش تشکیل شده از وانت ها و خودرو بالای دو تن می باشد. یدک کش هم مثل جرثقیل از یک هیدرولیک و یک اهرم که در زیر خودرو خراب قرار میگیرد استفاده می کند. یدک کش بیشتر برای خودرو های که آسیب دیدگی آن ها کم باشد قابل استفاده است. معمولا یدک کش برای مصافت های کوتاه به کار گرفته می شود.

جرثقیل خودروبر کامیونت

این نوع خودروبر مثل خودروبر جرثقیل دار می باشد ولی با این تفاوت که دارای جرثقیل نبوده و در نتیجه خودروبر کفی متحرک دارد که کفی آن بر روی زمین قرار می گیرد و خودرو موردنظر را با وینچ کشیده و بر روی کفی خود قرار می دهد.

در مسائل ایمنی معمولا خودروبر و خودروبر کامیونت پیروز میدان می باشد و خودرو خراب با امنیت بیشتری در خودروبر حمل می شود. تیم تخصصی خودروبر پارس در راستای خدمات رسانی به مشتریان عزیز خدماتی مثل خودروبر، خودروبر کامیونت و یدکش را هم برای بهبودی خدمات رسانی در نظر گرفته است.

خدمات دیگر :  خودروبر زنجان، شماره خودرو بر زنجان
جرثقیل خودروبر شبانه روزی
جرثقیل خودروبر شبانه روزی

از امكانات تفریحی و ضروری ما خودروی شخصیمان است كه رسیدگی و نگهداری آن همواره برایمان قابل توجه بوده و برایمان از اهمیت والایی برخوردار است كه صد در صد آن را در اختیار افراد كار آزموده و كار بلد و معتبر قرار دهیم. خودروبر گروهی حرفه ای و كادری با تجربه در حمل و نقل خودرو داخل شهر و خارج شهر است كه با بیش از سالها فعالیت در زمینه خودروبری در كشور هم اكنون در خدمت همشهریان گرامی در امداد رسانی برای خودرو و خودروبری با خدمات ویژه می باشیم.

چه زمانی به جرثقیل خودروبر شبانه روزی نیاز داریم؟

شاید جالب باشد بدانید كه چه زمان هایی به جرثقیل خودروبر نیاز دارید تا بتوانید در صورت امكان از اين تجهیزات كاربردی كمک بگیرید. همان طور كه بیان شد با توجه به تردد مسافران در شمال و شمال غرب كشور وجود خودروبر در پارس موجب می شود تا افراد در صورت تمایل بتوانند از خودروبر پارس استفاده كنند. خودروبر به صورت معمول یک كامیون یا كامیونت است كه با توجه به خصوصیاتی كه دارد توان كشندگی 4 تن به بالا را داشته و برای حمل و نقل خودروها مورد استفاده قرار می گیرد.

اجزای تشكیل دهنده خودروبر پارس كه دارای امكانات ویژه است وجود قسمت موتوری و كشنده آن است كه بسیار قدرتمند بوده و در بخش دوم، كفی خودرو است كه خودرو بر روی آن سوار می شود. حال وقت آن رسیده است كه به سؤال چه زمانی به جرثقیل خودروبر شبانه روزی  نیاز داریم پاسخ دهیم:

خودروهای بدون پلاک

وقتی خودرو بدون پلاک است برای حمل بین شهری و درون شهری بهتر است از جرثقیل خودروبر مناسب كمک بگیرید. اگر در نواحی شمالی هستید استفاده از خودروبر پارس به شما كمک خواهد كرد تا بتوانید خودروی خود را سالم به مقصد برسانید.

جرثقیل خودروبر

خرابی خودرو

وقتی خودروی شما در جاده دچار مشكل شده است و گروه امداد نمی تواند به صورت آنی خودروی شما را تعمیر و یا قطعاتی كه دچار نقص ف نی شده است را تعویض كند، در اين حالت باید بتوانید برای حمل خودروی خود به تعمیرگاه یا مقصد از جرثقیل خودروبر شبانه روزی كمک بگیرید. خودروبر پارس با داشتن امكانات ویژه در اين زمینه می تواند خدمات زیادی را به افراد ارائه بدهد.

خدمات دیگر :  خودروبر کرج، شماره خودرو بر کرج و حمل خودرو تهران به کرج

جرثقیل خودروهای فرسوده

وقتی خودروی شما فرسوده و قدیمی شده است و بنا به دلایل مختلف اجازه تردد ندارد در اين زمان می توانید از جرثقیل خودروبر كمک بگیرید.

جرثقیل خودروهای تصادفی

با توجه به اين كه در بعضی از تصادفات، ماشین به شدت آسیب می بیند در اين حالت برای حمل خودروی آسیب دیده نیاز به جرثقیل خودروبر شبانه روزی احساس می شود. اگر در نواحی شمال و شمال غرب كشور اين مشكل برای شما و یا اطرافیان تان رخ داده است می توانید با خودروبر پارس تماس بگیرید. خودروبر در پارس به عنوان امداد خودرو می تواند در سریع ترین زمان خود را به محل حادثه برساند.

جرثقیل حمل تجهیزات كشاورزی

وقتی بخواهید بعضی از تجهیزات كشاورزی را به صورت امن و در یک بستر مناسب جابجا كنید می توانید از جرثقیل خودروبر شبانه روزی كمک بگیرید.

هر كدام از موارد گفته شده در بالا طوری است كه موجب می شود تا برای جابجایی امن بخواهید از خودروبر كمک بگیرید. وجود تردد بالا در نواحی شمال و شمال غرب كشور به علت داشتن آب و هوای مطبوع موجب شده وجود یک گروه امداد تخصصی پر اهمیت تلقی شود. خودروبر پارس به عنوان بهترین خودروبر پارس می تواند خدمات متنوعی به افراد و رانندگان ارائه می کند.

جرثقیل خودروبر شبانه روزی

خودروبر پارس، ارزان، سریع، مطمئن، شبانه روزی، 24 ساعت، 7 روز هفته آماده ارائه خدمات حمل خودرو با خودروبر شبانه روزی از یدک کش و حمل تا مکانیکی سیار در محل در خدمت مشتریان عزیز است. ارسال خودرو به هرکجای ایران، اعم از بوم بلند و جرثقیل کفی دار، سبد دار و بالابر را در هر ساعت شبانه روز با هزینه ای فوق العاده مناسب را از ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست