خودروبر تبریز و شماره خودروبر تبریز

خودروبر تبریز و شماره خودروبر تبریز یا امداد خودرو تبریز در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر تبریز در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در آذربایجان شرقی خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در تبریز دارید می توانید با شماره خودروبر تبریز تماس بگیرید.

خودروبر تبریز و شماره امداد خودرو تبریز

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر تبریز خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در تبریز دارید می توانید با شماره خودروبر تبریز تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر مجرب خودروبر تبریز خودشان را به شما برسانند و مشکل شما را رفع کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کار خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در تبریز منتقل می کنند.

خودروبر تبریز برای رساندن خودروهای شما به مقصد کنار شماست. گاهی وقتی با خودروی خود در حال حرکت به مقصدی یا مسافرتی هستیم، خودرو دچار نقصی فنی می شود که امکان راه اندازی مجدد آن از عهده ما خارج می باشد. یا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات مخصوص قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نمی باشیم. در این صورت بهترین راهکار جهت برطرف کردن مشکل و راه اندازی مجدد خودرو تماس گرفتن با گروه امداد خودرو پارس یا نزدیک ترین مرکز امدادرسانی خودروبر است تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقص فنی خودرو در محل حاضر شوند.

البته تنها دلیل استفاده از خودروبرها نقص فنی نیست. گاهی ما می خواهیم مسافرت کنیم و در مقصد به خودرویمان نیاز داریم، اما به هر دلیل علاقه ای به رانندگی طولانی تا مقصد ندارید یا می خواهید خودروی خود را به شخصی در شهر دیگر به امانت بدهید می توانید از خدمات خودروبری بهره مند شوید. در واقع هر زمان نیاز به حمل خودرو بدون حضور راننده داشتید می توانید از این خدمات استفاده کنید.

خدمات دیگر :  خودروبر فهرج، امداد خودرو و شماره خودروبر فهرج

خودروبر تبریز

ما در تلاشیم با ارائه خدمات بسیار کامل و مجهز رضایت شما را جلب کنیم. در واقع خودروبر باید مجهز و ایمن باشد تا خودروی شما را بدون کوچکترین مشکلی در مقصد تحویل دهد. همچنین ما با کمک رانندگان باتجربه در این امر توانسته ایم جزو بهترین ها شناخته شویم.

ما در خودرو بر پارس در تمامی این مراحل همراه شما خواهیم بود تا بهترین و کم هزینه ترین ها برای شما رقم خورد پس تمامی امور خود را از اول بسته بندی از مبدا تا آخر جابه جایی در مقصد را به ما بسپارید و با اطمینان خاطر تحویل بگیرید.

خودروبر تبریز و شماره امداد خودرو تبریز
خودروبر تبریز و شماره امداد خودرو تبریز

درباره شهر تبریز

مركز استان آذربایجان شرقی ، ۳۱۰ كیلومتری جنوب شرقی بازرگان (مرز ایران و تركیه) است. در ۱۵۹ كیلومتری جنوب جلفا در مرز ایران و آذربایجان واقع شده است و با جاده خوبی می توانید از آن عبور كنید. راه آهن تبریز ۷۴۲ كیلومتر با تهران فاصله دارد، همچنین با اتصال به اروپا و مسكو گزینه ای مناسب برای سفرهای خارجی استانبول و سایر شهرهای بزرگ است.

تبریز در ارتفاع ۱.۳۴۰ متری از سطح دریا واقع شده است ، ۶۱۹ كیلومتری شمال غربی تهران ، دومین شهر بزرگ ایران تا اواخر دهه ۱۹۶۰ و یكی از پایتخت های سابق آن بود (با جمعیت ۱۴۰۰۰۰۰ نفر طبق سرشماری سال ۱۹۹۲) ، تبریز در یك دره قرار دارد. در شمال خط الراس بلند كوه سهند واقع شده است. دره از جلگه ای آغاز می شود كه به آرامی به انتهای شمالی دریاچه ارومیه ، ۶۰ كیلومتری غرب ، سرازیر می شود.

شماره خودروبر تبریز و آذربایجان شرقی

در طول چندین سال فعالیت درخشان، مجموعه خودروبر پارس تلاش کرده است که مورد اعتماد مشتریان خود باشد و رضایت آن‌ها را از هر نظر جلب کند. امروز مفتخر هستیم که بگوییم خودروبر پارس به دلایل مختلف یکی از بهترین انتخاب ها برای شماست.

خدمات دیگر :  خودروبر بندر امام خمینی، امداد خودرو و شماره خودروبر بندر امام خمینی

در صورتی که نیاز به خدمات خودروبر پارس داشتید می توانید با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم. حمل خودرو از تبریز به تهران و از تبریز به تمامی نقاط ایران توسط خودرو بر و نیسان جرثقیل انجام می شود. شماره خودروبر تبریز 09195002129 است.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست