سفارش خودروبر و ثبت سفارش خودروبر | 09195002129

خودروبر ارزان تهران

خودروبر
اگر به هر دلیلی نیاز به ارسال خودرو و سفارش خودروبر به صورت میان شهری و درون شهری دارید، می توانید روی خودرو بر پارس حساب کنید و با شماره سفارش خودروبر تماس بگیرید!

خودرو بر پارس حمل خودروهای شما را با کمک بهترین ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته برعهده می گیرد و به برکت رانندگان و کارشناسان آموزش دیده ای که دارد می تواند به شما برای ارسال خودرو کمک کند.

برای ارسال خودروهای بدون پلاک، صفر، تصادفی، ماشین آلات کشاورزی، ماشین مسابق های و … به هرکجا از کشور ایران همین حالا می توانید با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. برای اطلاع از هزینه های استفاده از خودرو بر کارشناسان به تمامی سوالات شما پاسخ خواهند داد.

اگر در جست و جوی شماره خودروبر هستید، می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در این وب سایت با خودروبر پارس تماس بگیرید. خودروبر پارس یکی از بهترین مراکزی است که می توانید با او برای ارسال خودرو به سراسر ایران همکاری کنید. این مجموعه دارای ضمانت نامه معتبر باربری است و این می تواند بر اعتماد شما اضافه کند.

تماس با ما برای ثبت سفارش خودروبر : 09195002129

چرا خودروبر پارس؟

 • تیم حرفه ای و کاربلد برای جابجا کردن خودرو در خودروبرهای موردنظر
 • رانندگان دوره دیده و متخصص در امر جابجایی خودروهای شما
 • استفاده از ماشین آلات خودروبری بسیار مجهز و به روز
 • برخورداری از ابزار و تجهیزات کامل خودروبری

خودرو بر پارس یکی از بهترین مراکز جابجایی و حمل خودروهای شما در مسافت های طولانی بوده و با کمک کادر با تجربه ای که دارد، توانسته است جزو معتبرترین ها باشد و اسم و رسمی دست و پا کند.

اما خودرو بر چیست و چرا مورداستفاده قرار می گیرد؟ خودروبر ها جرثقیل های حمل خودرو هستند که برای حمل و نقل انواع خودرو مکانیزه شده و اقدامات لازم مثل سرعتگیر، کفی مناسب و … در آن ها انجام شده است. خودروبر پارس هم از این قائده مستثنی نیست و شما می توانید برای اطمینان و اطلاعات بیشتر با شماره خودروبر تماس بگیرید.

معرفی خدمات، مزایا و شماره سفارش خودروبر

خیال کنید شما یک ماشین صفر خریداری کرده اید و یا این که دارای یک نمایشگاه خودرو دارید که حالا به هر بهانه ای باید یک خودرو را در مسافت بالا به دست شخص دیگری برسانید. باید بدانید که اگر خودرو در مسافت های بالا رانندگی کند دچار استهلاک شده و این قضیه خیلی جالب به نظر نمی رسد.

شما می توانید برای این که هیچ خسارتی به خودرو وارد نشود و آن را به بهترین شکل جابجا کنید از خدمات خودروبر استفاده کنید.

گاهی هم شما باید یک خودرو را از نقطه ای به نقطه دیگر جابجا کنید و خودتان وقت این که مسافت را طی کنید و دوباره برگردید را ندارید. همچنین این کار باعث می شود شما یک بار هزینه بنزین، ورودی شهر ها و … بدهید و یک بار هم برای برگشت خود بدون ماشین، متحمل هزینه رفت و برگشت شوید. اما با سپردن خودرو موردنظر به مراکز خودروبر پارس، خودرو در سریع ترین زمان جابجا شده و شما می توانید بدون هیچ دغدغه ای به کارهای خود برسید. حتی برای حمل خودروهای کلاسیک و … که اجازه رانندگی با آن ها را در طولانی مدت ندارید می توانید با ما تماس بگیرید.

مزایا استفاده از خدمات سفارش خودروبر خودروبر

شما با کمک خدمات خودرو بر که از طریق تماس با شماره خودروبر می توانید از آن استفاده کنید می توانید در سریع ترین زمان ممکن بدون صرف انرژی خودروی موردنظرتان را جابجا کنید و به مقصد برسانید. در این خدمات به شما برای رانندگی و … هیچ نیازی نیست و ضمانت نامه معتبر به شما ارائه می گردد.

خودرو بر پایداری بیشتری به نسبت خودروبرهای معمولی دارد، به همین خاطر در چند سال گذشته خودرو بر برای منتقل کردن خودروها در جاده های شهری هم کاربرد دارد. کفی خودروبر های خودروبرها با در نظر گرفتن انواع خودرو ها در ابعاد مختلف، عاج‌کاری شده تا نیروی اصطکاک میان لاستیک و سطح کفی را کنترل کند.

همین هم باعث شده خودرو در زمان حرکت حرکت اضافه ای نداشته باشد؛ با این وجود همکاران ما با کمک تجربه بالا و با مهار کردن چرخ ها توسط چرخ گیرهای بر روی کفی خودروبر و همچنین استفاده از لانچر و نصب آن بر زیر خودرو شما را مطمئن می کنند که خودروی شما را با کمترین حرکت و با بالاترین حد ایمنی انتقال می دهند.

شماره خودروبر

چه زمانی از خودروبر استفاده کنیم؟

خودرو بر یا خودرو سوار معمولا یک کامیون یا کامیونت است. طراحی آن ها به شکلی بوده که توانایی کشندگی ۴ تن به بالا را دارند. شرح اجزا تشکیل دهنده به این شکل بوده که از دو قسمت اصلی تشکیل شده است.

 1. موتوری یا کشنده
 2. کفی بار یا کفی خودرو بر

هر خودروبر متناسب با عملیات هایی که می خواهد انجام دهد دارای اجزای جانبی دیگر است. از جمله این لوازم می توان به لانچر و یا چرخ گیر فولادی و جرثقیل اشاره کرد. در این مقاله به بعضی از دلایل استفاده از خودروبر اشاره می کنیم:

وقتی اتومبیل شما پلاک ندارد

از مهمترین دلایل استفاده از خودروبرها می توانیم به جابجایی خودرو  صفر کیلومتر و رساندن خودرو از شرکت و یا نمایندگی فروش به درب منزل اشاره کنیم. یکی از علل بسیار مهم برای کمک گرفتن از خدمات خودرو بر را می توان به منتقل کردن خودرو برای فک پلاک اشاره کرد.

ستاد فرماندهی راهنمایی و رانندگی ناجا تردد هر وسیله نقلیه موتوری که فاقد پلاک  و یا مخدوش باشد را ممنوع و جرم می داند. برای همین یکی از راه های انتقال خودرو به مراکز فک پلاک هم استفاده از خودرو بر است.

وقتی خودرو خراب است

وقتی خودرو شما دچار نقص فنی در سیستم های اصلی شده است به هیچ وجه نباید آن را حرکت دهید. اختلالاتی مثل خرابی دینام، سوختن سرسیلندر، خرابی های جعبه‌ دنده، شکستگی های مربوط به سیستم تعلیق، سوختن واشرها، مسائل مربوط به سوپاپ‌ها، سیستم برق‌رسانی و خرابی های پمپ بنزین از جمله مواردی هستند که شما باید قبل از حرکت دادن خودرو خودتان به آن‌ها توجه کنید.

اگر یک خودرویی که دارای نقص فنی بوده را به حرکت دراورید حتی اگر این حرکت بسیار کوتاه باشد، احتمال دارد قطعات آسیب بیشتری ببینند و خرابی در یک یا چند سیستم اصلی خودرو رخ دهد که باعث صدمه های بیشتر و متحمل شدن هزینه تعمیرات بیشتر می گردد. به همین دلیل  پیشنهاد می کنیم، وقتی خودرو دچار نقص فنی شده با کمک از یک خودروبر معتبر آن را به مراکز تعمیرگاهی منتقل کنید.

چند دلایل دیگری هم وجود دارد که در صورت مواجه شدن به آن ها می توانید از خدمات خودروبر استفاده کنید.

بررسی خصوصیات و ویژگی های کفی خودرو بر پارس

کفی خودرو بر پارس با سال ها تجربه، گروه تخصصی و پرسنل حرفه ای و خودرو های استاندارد و مجهز به همه تجهیزات ایمنی حمل خودرو یکی از برترین شرکت ها در این زمینه محسوب می شود.

خودروبر پارس در زمینه حمل خودرو درون شهری و برون شهری، امداد خودرو و تعمیر در محل فعالیت داشته و خدمات ویژه به مشتریان خود عرضه می کند. خودروبر پارس یک شرکت معتبر در حمل خودرو، امداد خودرو و تعمیر در محل است.

شرکت حمل خودرو پارس انواع متعددی خودرو های مخصوص حمل خودرو شامل خودروبر کفی هیدرولیک در وزن های سه و پنج تن، نیسان با جرثقیل و چرخ گیر دارد. پس امکان حمل و جابجایی انواع خودرو در خودروبر پارس وجود دارد.

رانندگان حرفه ای، پرسنل آموزش دیده و با اخلاق و خودرو های مجهز به تجهیزات ایمنی از دیگر مشخصات بارز شرکت حمل خودرو پارس است. خودروبرکفی پارس متعهد می شود که همه خودروها در کمال صحت و سلامت، حمل و به مشتری تحویل شود.

از سوی دیگر همه جابجایی های برون شهری توسط بارنامه رسمی شرکت حمل و نقل و بیمه نامه معتبر صورت می پذیرد. همه مشخصات خودرو در بارنامه درج شده و قیمت بارنامه به طور رسمی به شما اعلام می شود.

تماس با خودروبر

سفار خودروبر در سراسر ایران با خودروبر پارس

خودروبر پارس از سیستم خودروبر مجهز و بروز در سراسر ایران استفاده می کند. انواع خودرو های مخصوص حمل خودرو در تهران و سایر مراکز استانه ا و شهر های دیگر آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشند.

اگر تصمیم به جابجایی و حمل خودرو از تهران به شهرستان ها و دیگر شهر های دیگر به تهران دارید، همین حالا از طریق تماس با شماره خودروبر پارس درخواست خود را ثبت کنید.

روش سوار کردن خودرو، قرار دادن خودرو روی کفی و یا نیسان بدون وارد کردن کوچک ترین آسیب به خودرو، طرز پایین آوردن خودرو، رانندگی با ایمنی بالا و روش محافظت از خودرو در زمان رانندگی از موارد بسیار مهمی است که در امر خودروبری باید رعایت شود.

در صورت آشنا نبودن راننده با این نکات باید انتظار وارد شدن ضرر و زیان به خودرو را داشته باشیم. همه شهرهای ایران از شهرهای شمالی و آذربایجان گرفته تا شهرهای جنوبی و شرقی ایران تحت پوشش خدمات حمل خودرو خودروبر پارس قرار دارند.

ارائه بارنامه و بیمه مناسب با هزینه هایی بسیار به صرفه و بر طبق نرخ تعیین شده از خصوصیات حمل خودرو با خودرو های شرکت حمل خودرو پارس می باشد.

تماس با شماره خودروبر

شرکت تخصصی پارس با سابقه ای دراز مدت در زمینه حمل و نقل خودرو های مختلف، افتخار دارد با ارائه خدمات تخصصی در زمینه حمل و نقل خودرو های شما، در جلب رضایت شما عزیزان قدمی بزرگ بردارد. از آنجا که حمل و نقل خودروها به کمک تجهیزاتی مثل خودروبر ها نیازمند رعایت اصول و مقرراتی بوده که اگر رعایت نگردد آسیب های بسیاری را به نقاط مختلف خودروها وارد می کند.

همین باعث شده گروه حرفه ای خودروبر پارس با بهره مندی از کارشناسان متخصص، ماهر و مورداعتماد با کمک انواع خودروبر های متنوع و تجهیزاتی مثل کفی، یدک کش، نیسان جرثقیل، چرخگیر و نیسان به رفع نیاز شما عزیزان به بهترین شکل بپردازند.

خودروبر قزوین

خودروبر
اگر به هر دلیلی نیاز به ارسال خودرو به صورت میان شهری و درون شهری دارید، می توانید روی خودرو بر پارس حساب کنید!

خودرو بر پارس حمل خودروهای شما را با کمک بهترین ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته برعهده می گیرد و به برکت رانندگان و کارشناسان آموزش دیده ای که دارد می تواند به شما برای ارسال خودرو کمک کند.

برای ارسال خودروهای بدون پلاک، صفر، تصادفی، ماشین آلات کشاورزی، ماشین مسابق های و … به هرکجا از کشور ایران همین حالا می توانید با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. برای اطلاع از هزینه های استفاده از خودرو بر کارشناسان به تمامی سوالات شما پاسخ خواهند داد.

38 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • حمید پولدار
  1 ژوئن 2021 13:43

  salam site shoma aliye mn javab soalamo gereftm

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز! خوشحالیم که تونستیم بهتون کمک کنیم! اگه سوالی دارین یا می خواین سفارش ثبت کنین با شماره خودروبر تماس بگیرین تا راهنمایی تون کنیم. ما سعی داریم بهترین ها رو ارائه بدیم

   پاسخ
 • علیرضا پناه ثباتی
  1 ژوئن 2021 13:39

  سلام شماره خودروبر بندرعباس رو لطف کنین بی زحمت – علیرضا پناه ثباتی

  پاسخ
  • سلام علیرضا جان! با 09195002129 تماس بگیر. خوشحالیم که مارو انتخاب کردی!

   پاسخ
 • محمد نوعی
  10 می 2021 11:13

  خسته نباشی جناب. شماره خودروبر اردبیل لطف می کنی

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز، با 09195002129 تماس بگیرین تا شمارو راهنمایی کنیم.

   پاسخ
 • احترامیان
  10 می 2021 11:13

  خسته نباشید با شماره خودروبر تماس گرفتم خوب راهنمایی کردن ممنون

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست