حمل کامیونت پارس

حمل کامیونت ارزان


حمل کامیونت در خودرو بر پارس با کمترین قیمت و پیشرفته ترین تجهیزات . حتما تا به حال حتی شده یکبار، اسباب کشی کرده‌اید. جابه‌جایی وسایل سنگین، مبلمان، یخچال، گاز، وسایل اداری و حتی وسایل کم وزن کار آسانی نیست. اینجاست که ما برای آسان‌تر شدن کارمان به فکر کامیونت‌ها می‌افتیم.
بد نیست اگر آشنایی کلی با بعضی از این کامیونت‌ها داشته باشیم.

حمل کامیونت چگونه انجام می شود؟ 

حمل کامیونت هم در تهران و هم در تمام شهر های ایران با خودروبر پارس انجام  می گیرد.
۱_خاور مسقف یا کامیونت مسقف.
کامیون‌های سقف دار می‌تواند برای جابه‌جایی وسایل در مسافت طولانی بهترین گزینه باشند چرا که وسایل ما را از بارش باران و نور مستقیم خورشید حفظ می‌کند. بد نیست بدانید در اتاق بار این کامیون‌ها تعداد زیادی ضربه گیر حبابدار و کارتون‌های مخصوص قرار دارد که مانع صدمه دیدن وسایل می‌شود‌. تردد این کامیون‌ها در همه‌ی ساعت‌های روز در سطح شهر آزاد است و مهم‌تر از همه سیستم فنر بندی این کامیون‌ها به گونه‌ای است که تا حد امکان جلوی ضربه‌های ناشی از سرعت‌ گیرها را می‌گیرد و امنیت بار تا مقصد را تضمین می‌کند.
۲_وانت نیسان
اگر وسایلی که قصد جابه‌جاییشان را داریم کم باشد، وانت نیسان گزینه‌ی خوبی‌ست. وانت نیسان می‌تواند تا حجم ۲تن وسایل را حمل کند. در مناطقی از شهرها که کوچه‌ها و خیابان‌ها باریک بوده و امکان تردد کامیون نیست، وانت نیسان جایگزین خوبی‌ست.
۳_کامیونت‌های رو باز
این کامیون‌ها زمانی از سوی ما انتخاب می‌شوند که وسایلی که قصد جابه‌جاییشان را داریم حساسیت زیادی ندارند. وسایلی مثل مصالح ساختمانی، صندوق میوه و…
این کامیون‌ها می‌توانند وسایلی تا حجم۳۵۰۰ کیلوگرم را جابه‌جا کنند‌
۴_بنز ۱۰تن یا کامیون تک
بهتر است برای جابه‌جایی وسایل سنگین تا حجم ده تن از کامیون تک استفاده کنیم. ابعاد اتاق بار این کامیون در طول ۵ متر و ۶۰ سانتی‌متر و عرض ۲متر و ۴۰ سانتی متر است.
۵_لوازم سنگین تا ۱۵ تن
اگر وزن و طول بار ما بیشتر از ظرفیت بارگیری کامیون‌های تک باشد ما باید به سراغ کامیون جفت یا کامیون ده چرخ برویم.
این کامیون‌ها توانایی حمل بار تا ۱۵ تن را دارند‌.
۶_تریلی یا ۱۸ چرخ
اما اگر وزن بار ما از ۱۵ تن بیشتر شد، باید به سراغ تریلی برویم. حداکثر باری که تریلی توانایی حمل آن را دارد ۲۴تن است. ۱۸ چرخ برای حمل بارهایی از قبیل میلگرد و آهن آلات، خوردو، سازه‌های عمرانی، کاشی و سرامیک و… استفاده می‌شوند.

قیمت حمل کامیونت

حمل کامیونت با کمترین قیمت و مطمئن ترین خودروبر ایران فقط با خودرو بر پارس انجام می شود. حواستان باشد که انتخاب وسیله‌ی مناسب برای جابه‌جایی بار باعث می‌شود تا هزینه‌ی پرداختی کمتری بپردازیم و امنیت بارمان را تضمین کنیم.

برای ارتباط با خودروبر پارس از طریق راه های ارتباطی درج شده در وب سایت با ما در اماس باشید و از خدمات بروز خودروبر این مجموعه استفاده کنید.

خدمات ماوبلاگ

حمل کامیونت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *