خودروبر ضیاءآباد، امداد خودرو و شماره خودروبر ضیاءآباد

خودروبر ضیاءآباد و شماره خودروبر ضیاء آباد یا امداد خودرو ضیاءآباد در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر ضیاءآباد در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در ضیاءآباد خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در ضیاءآباد دارید می توانید با شماره خودروبر ضیاءآباد تماس بگیرید.

خودروبر ضیاءآباد و شماره امداد خودرو ضیاءآباد

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر ضیاءآباد نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در ضیاءآباد دارید می توانید با شماره خودروبر ضیاء آباد تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر ضیاءآباد خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در ضیاءآباد منتقل می کنند.

خودروبر ضیاءآباد

خودروبر ضیاءآباد که به آن امداد خودرو ضیاءآباد نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر ضیاءآباد

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در ضیاءآباد است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان ضیاءآباد اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر ضیاءآباد تماس بگیرید.

خودروبر ضیاءآباد و شماره امداد خودرو ضیاءآباد
خودروبر ضیاءآباد و شماره امداد خودرو ضیاءآباد

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان ضیاءآباد می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در ضیاءآباد نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر بروات، امداد خودرو و شماره خودروبر بروات

تریلر حمل خودرو ضیاءآباد

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در ضیاءآباد است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر ضیاءآباد چیست؟

خودرو بر ضیاءآباد آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر ضیاء آباد تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در ضیاءآباد
  • حمل خودرو به مکانیکی در ضیاءآباد
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در ضیاءآباد
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر ضیاءآباد
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در ضیاءآباد

قیمت حمل خودرو ضیاءآباد و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو ضیاءآباد باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر بوئین زهرا، امداد خودرو و شماره خودروبر بوئین زهرا

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در ضیاءآباد کدام است؟

یک خودروبر خوب ضیاءآباد یا برترین خودروبر ضیاءآباد معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو ضیاءآباد

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در ضیاءآباد

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله ضیاءآباد و خودروبر قزوین خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر ضیاءآباد با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر لیردف، امداد خودرو و شماره خودروبر لیردف
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست