خودروبر واجارگاه، امداد خودرو و شماره خودروبر واجارگاه

خودروبر واجارگاه و شماره خودروبر واجارگاه یا امداد خودرو واجارگاه در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر واجارگاه در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در واجارگاه خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در واجارگاه دارید می توانید با شماره خودروبر واجارگاه تماس بگیرید.

خودروبر واجارگاه و شماره امداد خودرو واجارگاه

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر واجارگاه نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در واجارگاه دارید می توانید با شماره خودروبر واجارگاه تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر واجارگاه خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در واجارگاه منتقل می کنند.

خودروبر واجارگاه

خودروبر واجارگاه که به آن امداد خودرو واجارگاه نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر واجارگاه

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در واجارگاه است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان واجارگاه اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر واجارگاه تماس بگیرید.

خودروبر واجارگاه و شماره امداد خودرو واجارگاه
خودروبر واجارگاه و شماره امداد خودرو واجارگاه

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان واجارگاه می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در واجارگاه نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر مشکین دشت، امداد خودرو و شماره خودروبر مشکین دشت

تریلر حمل خودرو واجارگاه

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در واجارگاه است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر واجارگاه چیست؟

خودرو بر واجارگاه آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر واجارگاه تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در واجارگاه
  • حمل خودرو به مکانیکی در واجارگاه
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در واجارگاه
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر واجارگاه
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در واجارگاه

قیمت حمل خودرو واجارگاه و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو واجارگاه باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر نورآباد، امداد خودرو و شماره خودروبر نورآباد

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در واجارگاه کدام است؟

یک خودروبر خوب واجارگاه یا برترین خودروبر واجارگاه معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو واجارگاه

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در واجارگاه

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله واجارگاه و خودروبر گیلان خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر واجارگاه با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر صفا شهر، امداد خودرو و شماره خودروبر صفا شهر
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست