خودروبر خراسان جنوبی، حمل خودرو و شماره خودروبر خراسان جنوبی

خودروبر خراسان جنوبی و شماره خودروبر خراسان جنوبی یا امداد خودرو خراسان جنوبی در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در خراسان جنوبی در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در خراسان جنوبی خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در خراسان جنوبی دارید می توانید با شماره خودروبر خراسان جنوبی تماس بگیرید.

خودروبر خراسان جنوبی و شماره امداد خودرو خراسان جنوبی

اگر خودروی شما به هر دلیلی در استان خراسان جنوبی نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در خراسان جنوبی دارید می توانید با شماره خودروبر خراسان جنوبی تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر خراسان جنوبی خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در خراسان جنوبی منتقل می کنند.

خودروبر خراسان جنوبی

خودروبر خراسان جنوبی که به آن امداد خودرو خراسان جنوبی نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر خراسان جنوبی

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در خراسان جنوبی است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در استان خراسان جنوبی اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر خراسان جنوبی تماس بگیرید.

خودروبر خراسان جنوبی و شماره امداد خودرو خراسان جنوبی
خودروبر خراسان جنوبی و شماره امداد خودرو خراسان جنوبی

حمل خودرو از تهران به خراسان جنوبی

حمل خودرو از تهران به خراسان جنوبی یکی از خدمات پرتقاضا در حوزه حمل و نقل خودرو است که به کاربران امکان انتقال مطمئن و ایمن خودرو بین دو استان تهران و خراسان جنوبی را می‌دهد. این خدمات معمولاً توسط شرکت‌های معتبر حمل خودرو ارائه می‌شود که از ناوگان گسترده خودروبرهای کفی یا تریلی بهره می‌برند. حمل خودرو از تهران به خراسان جنوبی معمولاً از طریق آزادراه تهران-شمال و سپس جاده‌های مرکزی یا جنوبی انجام می‌گیرد. این مسیرها با توجه به نوع خودرو و شرایط ترافیکی، بین 9 تا 13 ساعت به طول می‌انجامد. همچنین توصیه می‌شود برای رزرو حمل خودرو در این مسیر، از خدمات آنلاین شرکت‌های حمل خودرو استفاده کنید تا از مزایای مقایسه قیمت‌ها، مشاهده خدمات و انتخاب مناسب‌ترین گزینه برای خود بهره‌مند شوید. با استفاده از خدمات حمل خودرو از تهران به خراسان جنوبی، می‌توانید بدون نگرانی، با خیالی آسوده و امنیت بالا خودرو خود را به خراسان جنوبی منتقل کنید و از زیبایی‌های این استان و شهرهای تاریخی آن مانند بیرجند، طبس، قاین و سرایان لذت ببرید.

خدمات دیگر :  خودروبر تشان، امداد خودرو و شماره خودروبر تشان

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در استان خراسان جنوبی می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در خراسان جنوبی نیز گفته می‌شود.

تریلر حمل خودرو خراسان جنوبی

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در خراسان جنوبی است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر خراسان جنوبی چیست؟

خودرو بر خراسان جنوبی آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر خراسان جنوبی تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در خراسان جنوبی
  • حمل خودرو به مکانیکی در خراسان جنوبی
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در خراسان جنوبی
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در استان خراسان جنوبی
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در خراسان جنوبی
خدمات دیگر :  خودروبر چایپاره، امداد خودرو و شماره خودروبر چایپاره

قیمت حمل خودرو خراسان جنوبی و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو خراسان جنوبی باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در خراسان جنوبی کدام است؟

یک خودروبر خوب خراسان جنوبی یا برترین خودروبر خراسان جنوبی معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو خراسان جنوبی

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در خراسان جنوبی

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله خراسان جنوبی و خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر عنبرآباد، امداد خودرو و شماره خودروبر عنبرآباد

همچنین برای اطلاع از خودروبر خراسان شمالیخودروبر بجنوردخودروبر بیرجند به صفحات مربوطه مراجعه کنید.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در خراسان جنوبی با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست