خودروبر سلمان شهر، امداد خودرو و شماره خودروبر سلمان شهر

خودروبر سلمان شهر و شماره خودروبر سلمان شهر یا امداد خودرو سلمان شهر در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در سلمان شهر در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در سلمان شهر خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در سلمان شهر دارید می توانید با شماره خودروبر سلمان شهر تماس بگیرید.

خودروبر سلمان شهر و شماره امداد خودرو سلمان شهر

اگر خودروی شما به هر دلیلی در سلمان شهر نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در سلمان شهر دارید می توانید با شماره خودروبر سلمان شهر تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر سلمان شهر خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در سلمان شهر منتقل می کنند.

خودروبر سلمان شهر

خودروبر سلمان شهر که به آن امداد خودرو سلمان شهر نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر سلمان شهر

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در سلمان شهر است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان سلمان شهر اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر سلمان شهر تماس بگیرید.

خودروبر سلمان شهر و شماره امداد خودرو سلمان شهر
خودروبر سلمان شهر و شماره امداد خودرو سلمان شهر

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان سلمان شهر می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در سلمان شهر نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر سلطان آباد، امداد خودرو و شماره خودروبر سلطان آباد

تریلر حمل خودرو سلمان شهر

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در سلمان شهر است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر سلمان شهر چیست؟

خودرو بر سلمان شهر آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر سلمان شهر تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در سلمان شهر
  • حمل خودرو به مکانیکی در سلمان شهر
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در سلمان شهر
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در سلمان شهر
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در سلمان شهر

قیمت حمل خودرو سلمان شهر و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو سلمان شهر باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر نمین، امداد خودرو و شماره خودروبر نمین

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در سلمان شهر کدام است؟

یک خودروبر خوب سلمان شهر یا برترین خودروبر سلمان شهر معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو سلمان شهر

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در سلمان شهر

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله سلمان شهر و خودروبر مازندران خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در سلمان شهر با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر بانه وره، امداد خودرو و شماره خودروبر بانه وره
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست