خودروبر قدس، امداد خودرو و شماره خودروبر شهر قدس

خودروبر شهر قدس و شماره خودروبر شهر قدس یا امداد خودرو شهر قدس در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر قدس در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر قدس خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در شهر قدس دارید می توانید با شماره خودروبر شهر قدس تماس بگیرید.

خودروبر شهر قدس و شماره امداد خودرو شهر قدس

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر قدس نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در شهر قدس دارید می توانید با شماره خودروبر شهر قدس تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر شهر قدس خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در شهر قدس منتقل می کنند.

خودروبر شهر قدس

خودروبر شهر قدس که به آن امداد خودرو شهر قدس نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر شهر قدس

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در شهر قدس است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان شهر قدس اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر شهر قدس تماس بگیرید.

خودروبر شهر قدس و شماره امداد خودرو شهر قدس
خودروبر شهر قدس و شماره امداد خودرو شهر قدس

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان شهر قدس می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در شهر قدس نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر خمینی شهر، امداد خودرو و شماره خودروبر خمینی شهر

تریلر حمل خودرو شهر قدس

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در شهر قدس است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر شهر قدس چیست؟

خودرو بر شهر قدس آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر شهر قدس تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در شهر قدس
  • حمل خودرو به مکانیکی در شهر قدس
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در شهر قدس
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر قدس
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در شهر قدس

قیمت حمل خودرو شهر قدس و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو شهر قدس باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر نظر کهریزی، امداد خودرو و شماره خودروبر نظر کهریزی

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در شهر قدس کدام است؟

یک خودروبر خوب شهر قدس یا برترین خودروبر شهر قدس معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو شهر قدس

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در شهر قدس

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله شهر قدس و خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر قدس و شهر تهران با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر حبیب آباد، امداد خودرو و شماره خودروبر حبیب آباد
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست