خودروبر پیرانشهر، امداد خودرو و شماره خودروبر پیرانشهر

خودروبر پیرانشهر و شماره خودروبر پیرانشهر یا امداد خودرو پیرانشهر در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر پیرانشهر در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در پیرانشهر خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در پیرانشهر دارید می توانید با شماره خودروبر پیرانشهر تماس بگیرید.

خودروبر پیرانشهر و شماره امداد خودرو پیرانشهر

اگر خودروی شما به هر دلیلی در پیرانشهر نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در پیرانشهر دارید می توانید با شماره خودروبر پیرانشهر تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر پیرانشهر خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در پیرانشهر منتقل می کنند.

خودروبر پیرانشهر

خودروبر پیرانشهر که به آن امداد خودرو پیرانشهر نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر پیرانشهر

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در پیرانشهر است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان پیرانشهر اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر پیرانشهر تماس بگیرید.

خودروبر پیرانشهر و شماره امداد خودرو پیرانشهر
خودروبر پیرانشهر و شماره امداد خودرو پیرانشهر

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان پیرانشهر می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در پیرانشهر نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر گیان، امداد خودرو و شماره خودروبر گیان

تریلر حمل خودرو پیرانشهر

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در پیرانشهر است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر پیرانشهر چیست؟

خودرو بر پیرانشهر آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر پیرانشهر تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در پیرانشهر
  • حمل خودرو به مکانیکی در پیرانشهر
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در پیرانشهر
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر پیرانشهر
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در پیرانشهر

قیمت حمل خودرو پیرانشهر و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو پیرانشهر باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر زارچ، امداد خودرو و شماره خودروبر زارچ

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در پیرانشهر کدام است؟

یک خودروبر خوب پیرانشهر یا برترین خودروبر پیرانشهر معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو پیرانشهر

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در پیرانشهر

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله پیرانشهر و خودروبر ارومیه خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در پیرانشهر با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر گیلان، امداد خودرو و شماره خودروبر گیلان
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست