خودروبر مشگین شهر، امداد خودرو و شماره خودروبر مشگین شهر

خودروبر مشگین شهر و شماره خودروبر مشگین شهر یا امداد خودرو مشگین شهر در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در مشگین شهر در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در مشگین شهر خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در مشگین شهر دارید می توانید با شماره خودروبر مشگین شهر تماس بگیرید.

خودروبر مشگین شهر و شماره امداد خودرو مشگین شهر

اگر خودروی شما به هر دلیلی در مشگین شهر نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در مشگین شهر دارید می توانید با شماره خودروبر مشگین شهر تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر مشگین شهر خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در مشگین شهر منتقل می کنند.

خودروبر مشگین شهر

خودروبر مشگین شهر که به آن امداد خودرو مشگین شهر نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر مشگین شهر

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در مشگین شهر است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان مشگین شهر اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر مشگین شهر تماس بگیرید.

خودروبر مشگین شهر و شماره امداد خودرو مشگین شهر
خودروبر مشگین شهر و شماره امداد خودرو مشگین شهر

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان مشگین شهر می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در مشگین شهر نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر توتکابن، امداد خودرو و شماره خودروبر توتکابن

تریلر حمل خودرو مشگین شهر

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در مشگین شهر است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر مشگین شهر چیست؟

خودرو بر مشگین شهر آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر مشگین شهر تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در مشگین شهر
  • حمل خودرو به مکانیکی در مشگین شهر
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در مشگین شهر
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در مشگین شهر
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در مشگین شهر

قیمت حمل خودرو مشگین شهر و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو مشگین شهر باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر جندق، امداد خودرو و شماره خودروبر جندق

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در مشگین شهر کدام است؟

یک خودروبر خوب مشگین شهر یا برترین خودروبر مشگین شهر معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو مشگین شهر

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در مشگین شهر

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله مشگین شهر و خودروبر اردبیل  خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در مشگین شهر با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  شماره خودروبر شبانه روزی
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست