خودروبر مرزن آباد، امداد خودرو و شماره خودروبر مرزن آباد

خودروبر مرزن آباد و شماره خودروبر مرزن آباد یا امداد خودرو مرزن آباد در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر مرزن آباد در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در مرزن آباد خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در مرزن آباد دارید می توانید با شماره خودروبر مرزن آباد تماس بگیرید.

خودروبر مرزن آباد و شماره امداد خودرو مرزن آباد

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر مرزن آباد نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در مرزن آباد دارید می توانید با شماره خودروبر مرزن آباد تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر مرزن آباد خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در مرزن آباد منتقل می کنند.

خودروبر مرزن آباد

خودروبر مرزن آباد که به آن امداد خودرو مرزن آباد نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر مرزن آباد

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در مرزن آباد است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان مرزن آباد اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر مرزن آباد تماس بگیرید.

خودروبر مرزن آباد و شماره امداد خودرو مرزن آباد
خودروبر مرزن آباد و شماره امداد خودرو مرزن آباد

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان مرزن آباد می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در مرزن آباد نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر آباد، امداد خودرو و شماره خودروبر آباد

تریلر حمل خودرو مرزن آباد

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در مرزن آباد است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر مرزن آباد چیست؟

خودرو بر مرزن آباد آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر مرزن آباد تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در مرزن آباد
  • حمل خودرو به مکانیکی در مرزن آباد
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در مرزن آباد
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر مرزن آباد
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در مرزن آباد

قیمت حمل خودرو مرزن آباد و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو مرزن آباد باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر کوچصفهان، امداد خودرو و شماره خودروبر کوچصفهان

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در مرزن آباد کدام است؟

یک خودروبر خوب مرزن آباد یا برترین خودروبر مرزن آباد معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو مرزن آباد

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در مرزن آباد

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله مرزن آباد و خودروبر مازندران خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر مرزن آباد با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر پارس آباد، امداد خودرو و شماره خودروبر پارس آباد
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست