خودروبر مال خلیفه، امداد خودرو و شماره خودروبر مال خلیفه

خودروبر مال خلیفه و شماره خودروبر مال خلیفه یا امداد خودرو مال خلیفه در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر مال خلیفه در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در مال خلیفه خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در مال خلیفه دارید می توانید با شماره خودروبر مال خلیفه تماس بگیرید.

خودروبر مال خلیفه و شماره امداد خودرو مال خلیفه

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر مال خلیفه نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در مال خلیفه دارید می توانید با شماره خودروبر مال خلیفه تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر مال خلیفه خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در مال خلیفه منتقل می کنند.

خودروبر مال خلیفه

خودروبر مال خلیفه که به آن امداد خودرو مال خلیفه نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر مال خلیفه

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در مال خلیفه است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان مال خلیفه اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر مال خلیفه تماس بگیرید.

خودروبر مال خلیفه و شماره امداد خودرو مال خلیفه
خودروبر مال خلیفه و شماره امداد خودرو مال خلیفه

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان مال خلیفه می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در مال خلیفه نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر سنگان، امداد خودرو و شماره خودروبر سنگان

تریلر حمل خودرو مال خلیفه

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در مال خلیفه است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر مال خلیفه چیست؟

خودرو بر مال خلیفه آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر مال خلیفه تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در مال خلیفه
  • حمل خودرو به مکانیکی در مال خلیفه
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در مال خلیفه
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر مال خلیفه
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در مال خلیفه

قیمت حمل خودرو مال خلیفه و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو مال خلیفه باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر اسدیه، امداد خودرو و شماره خودروبر اسدیه

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در مال خلیفه کدام است؟

یک خودروبر خوب مال خلیفه یا برترین خودروبر مال خلیفه معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو مال خلیفه

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در مال خلیفه

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله مال خلیفه و خودروبر شهرکرد خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر مال خلیفه با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر قره ضیاءالدین، امداد خودرو و شماره خودروبر قره ضیاءالدین
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست