خودروبر ایزد خواست، امداد خودرو و شماره خودروبر ایزد خواست

خودروبر ایزد خواست و شماره خودروبر ایزد خواست یا امداد خودرو ایزد خواست در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر ایزد خواست در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در ایزد خواست خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در ایزد خواست دارید می توانید با شماره خودروبر ایزد خواست تماس بگیرید.

خودروبر ایزد خواست و شماره امداد خودرو ایزد خواست

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر ایزد خواست نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در ایزد خواست دارید می توانید با شماره خودروبر ایزد خواست تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر ایزد خواست خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در ایزد خواست منتقل می کنند.

خودروبر ایزد خواست

خودروبر ایزد خواست که به آن امداد خودرو ایزد خواست نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر ایزد خواست

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در ایزد خواست است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان ایزد خواست اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر ایزد خواست تماس بگیرید.

خودروبر ایزد خواست و شماره امداد خودرو ایزد خواست
خودروبر ایزد خواست و شماره امداد خودرو ایزد خواست

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان ایزد خواست می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در ایزد خواست نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر نصیرشهر، امداد خودرو و شماره خودروبر نصیرشهر

تریلر حمل خودرو ایزد خواست

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در ایزد خواست است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر ایزد خواست چیست؟

خودرو بر ایزد خواست آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر ایزد خواست تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در ایزد خواست
  • حمل خودرو به مکانیکی در ایزد خواست
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در ایزد خواست
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر ایزد خواست
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در ایزد خواست

قیمت حمل خودرو ایزد خواست و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو ایزد خواست باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر گمیشان، امداد خودرو و شماره خودروبر گمیشان

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در ایزد خواست کدام است؟

یک خودروبر خوب ایزد خواست یا برترین خودروبر ایزد خواست معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو ایزد خواست

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در ایزد خواست

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله ایزد خواست و خودروبر شیراز خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر ایزد خواست با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر سعادت شهر، امداد خودرو و شماره خودروبر سعادت شهر
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست