خودروبر اسلامشهر، امداد خودرو و شماره خودروبر اسلامشهر

خودروبر اسلامشهر و شماره خودروبر اسلامشهر یا امداد خودرو اسلامشهر در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر اسلامشهر در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در مسیر اسلامشهر خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در اسلامشهر دارید می توانید با شماره خودروبر اسلامشهر تماس بگیرید.

خودروبر اسلامشهر

اگر خودروی شما به هر دلیلی در مسیر اسلامشهر خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در اسلامشهر دارید می توانید با شماره خودروبر اسلامشهر تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر مجرب خودروبر اسلامشهر خودشان را به شما برسانند و مشکل شما را رفع کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کار خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در اسلامشهر منتقل می کنند.

خودروبر اسلامشهر

خودروبر اسلامشهر  که به آن امداد خودرو اسلامشهر نیز گفته می‌شود، در واقع تجهیزات مدرنی برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع مختلفی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر اسلامشهر

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در اسلامشهر است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهر اسلامشهر اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر اسلامشهر تماس بگیرید.

خودروبر اسلامشهر
خودروبر اسلامشهر و شماره خودروبر اسلامشهر

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان اسلامشهر می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در اسلامشهر نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر مشگین شهر، امداد خودرو و شماره خودروبر مشگین شهر

تریلر حمل خودرو اسلامشهر

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان خود استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در اسلامشهر است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر اسلامشهر چیست؟

خودرو بر اسلامشهر آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر اسلامشهر تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در اسلامشهر
  • حمل خودرو به مکانیکی در اسلامشهر
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در شهرستان اسلامشهر
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی

قیمت حمل خودرو اسلامشهر

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو اسلامشهر باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر اندیشه، امداد خودرو و شماره خودروبر شهر اندیشه

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در اسلامشهر کدام است؟

یک خودروبر خوب اسلامشهر یا برترین خودروبر اسلامشهر معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در اسلامشهر

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله اسلامشهر و خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در اسلامشهر و خودروبر تهران با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر تفرش، امداد خودرو و شماره خودروبر تفرش
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست