خودروبر چهارمحال و بختیاری،شماره خودرو بر چهارمحال و بختیاری

خودروبر چهارمحال و بختیاری و شماره خودروبر چهارمحال و بختیاری یا امداد خودرو چهارمحال و بختیاری در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در چهارمحال و بختیاری در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در چهارمحال و بختیاری خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در چهارمحال و بختیاری دارید می توانید با شماره خودروبر چهارمحال و بختیاری تماس بگیرید.

خودروبر چهارمحال و بختیاری و شماره امداد خودرو چهارمحال و بختیاری

اگر خودروی شما به هر دلیلی در استان چهارمحال و بختیاری نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در چهارمحال و بختیاری دارید می توانید با شماره خودروبر چهارمحال و بختیاری تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر چهارمحال و بختیاری خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در چهارمحال و بختیاری منتقل می کنند.

خودروبر چهارمحال و بختیاری

خودروبر چهارمحال و بختیاری که به آن امداد خودرو چهارمحال و بختیاری نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر چهارمحال و بختیاری

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در چهارمحال و بختیاری است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در استان چهارمحال و بختیاری اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر چهارمحال و بختیاری تماس بگیرید.

خودروبر چهارمحال و بختیاری و شماره امداد خودرو چهارمحال و بختیاری
خودروبر چهارمحال و بختیاری و شماره امداد خودرو چهارمحال و بختیاری

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در استان چهارمحال و بختیاری می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در چهارمحال و بختیاری نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر جویبار، امداد خودرو و شماره خودروبر جویبار

تریلر حمل خودرو چهارمحال و بختیاری

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در چهارمحال و بختیاری است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر چهارمحال و بختیاری چیست؟

خودرو بر چهارمحال و بختیاری آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر چهارمحال و بختیاری تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در چهارمحال و بختیاری
  • حمل خودرو به مکانیکی در چهارمحال و بختیاری
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در چهارمحال و بختیاری
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در استان چهارمحال و بختیاری
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در چهارمحال و بختیاری

قیمت حمل خودرو چهارمحال و بختیاری و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو چهارمحال و بختیاری باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر چابکسر، امداد خودرو و شماره خودروبر چابکسر

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در چهارمحال و بختیاری کدام است؟

یک خودروبر خوب چهارمحال و بختیاری یا برترین خودروبر چهارمحال و بختیاری معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو چهارمحال و بختیاری

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در چهارمحال و بختیاری

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله چهارمحال و بختیاری و خودروبر شهر کرد خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در چهارمحال و بختیاری با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر شریف آباد، امداد خودرو و شماره خودروبر شریف آباد
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست