خودروبر بابا حیدر، امداد خودرو و شماره خودروبر بابا حیدر

خودروبر بابا حیدر و شماره خودروبر بابا حیدر یا امداد خودرو بابا حیدر در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر بابا حیدر در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در بابا حیدر خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در بابا حیدر دارید می توانید با شماره خودروبر بابا حیدر تماس بگیرید.

خودروبر بابا حیدر و شماره امداد خودرو بابا حیدر

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر بابا حیدر نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در بابا حیدر دارید می توانید با شماره خودروبر بابا حیدر تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر بابا حیدر خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در بابا حیدر منتقل می کنند.

خودروبر بابا حیدر

خودروبر بابا حیدر که به آن امداد خودرو بابا حیدر نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر بابا حیدر

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در بابا حیدر است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان بابا حیدر اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر بابا حیدر تماس بگیرید.

خودروبر بابا حیدر و شماره امداد خودرو بابا حیدر
خودروبر بابا حیدر و شماره امداد خودرو بابا حیدر

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان بابا حیدر می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در بابا حیدر نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر سالند، امداد خودرو و شماره خودروبر سالند

تریلر حمل خودرو بابا حیدر

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در بابا حیدر است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر بابا حیدر چیست؟

خودرو بر بابا حیدر آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر بابا حیدر تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در بابا حیدر
  • حمل خودرو به مکانیکی در بابا حیدر
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در بابا حیدر
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر بابا حیدر
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در بابا حیدر

قیمت حمل خودرو بابا حیدر و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو بابا حیدر باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر جوان قلعه، امداد خودرو و شماره خودروبر جوان قلعه

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در بابا حیدر کدام است؟

یک خودروبر خوب بابا حیدر یا برترین خودروبر بابا حیدر معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو بابا حیدر

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در بابا حیدر

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله بابا حیدر و خودروبر شهر کرد خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر بابا حیدر با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر جاسک، امداد خودرو و شماره خودروبر جاسک
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست