کرایه خودروبر

کرایه خودروبر یکی از پرتکرار ترین سوالاتی است که افراد بعد از تماس با ما می پرسند، اما کرایه خودرو بر واقعا به چه چیزی بستگی دارد؟ چگونه تعیین می شود؟ با ما همراه باشید تا این مسئله را با یکدیگر بررسی کنیم.  اولا، باید بگویید که آیا شما خودرو بر را برای انتقال خودرو در مسافت بین شهری می خواهید و یا می خواهید خودرو را درون شهر جا به جا کنید! نوع خودرو و دلیل انتقال ( از جمله تصادف، خرابی، خودرو جدید و تجهیزات کشاورزی) بر کرایه اثر می گذارند.

در صورت نیاز به استفاده از خدمات خودروبر کافیست با ما تماس بگیرید تا قیمت خودروبر را صریحا به شما اعلام کنیم!

ثبت سفارش را همی می توانید از طریق تماس تلفنی ثبت کنید!

همه جابه جایی  های برون شهری توسط بارنامه رسمی شركت حمل و نقل و بیمه نامه معتبر صورت می پذیرد. همه مشخصات خودرو در بارنامه درج شده و قیمت بارنامه به طور رسمی به مشتری اعلام می شود.

کاریه خودروبر

خودروبر پارس یکی از بهترین و مناسب ترین شرکت های حمل خودرو به سراسر کشور است که در نهایت سرعت و دقت به شما کمک می کند خودروی موردنظر را در مقصد تعیین شده به فرد مورد نظر تحویل دهید. این مجموعه با درنظر گرفتن بیمه خودروبر توانسته است رضایت مراجعین را جلب کند و آن ها را برای دریافت خدمات مشتاق تر نماید.

کرایه خودرو بر چقدر است؟

تعیین کرایه خودروبر به سه عامل اصلی بستگی دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، شما برای اطلاع از هزینه واقعی حمل خودرو می توانید با ما تماس بگیرید! اما برویم سر بحث اصلی، یعنی عواملی که روی هزینه های خودروبر تاثیر می گذارند:

فاصله مبدا و مقصد

قرار است خودروی شما از کجا به چه مقصدی ارسال شود؟ این نکته اولین چیزی است که در تعیین هزینه حمل و نقل خودرو باید به آن توجه داشت. خب مشخص است که هرچه مسافت طولانی تر باشد، هزینه خودروبر هم افزایش پیدا می کند! برای مثال کرایه خودروبر تهران به قم با قیمت خودروبر تهران به بندرعباس خیلی فرق دارد!

خودروی موردنظر که میخواهید حمل کنید

خب فاکتور بعدی که در تعیین کرایه خودروبر ها تاثیر مستقیم دارد این است که شما چه خودرویی را می خواهید حمل کنید؟ خودروی صفر؟ خودروی وارداتی؟ خودروی تصادفی و یا …؟

حمل خودرو شامل انواع خودرو از قبیل صفر کیلومتر، کلکسیونی، تصادفی، اعزام به تعمیرگاه، اعزام به تعویض پلاک، تحویل از نمايندگی و امداد است. خودرو بر شبانه روزی شهرستان با انواع خودرو بر کفی وینچ دار برای حمل خودرو به صورت تکی و تریلی های خودرو بر ( دبل ) برای حمل خودرو به صورت گروهی در خدمت مراجعین گرامی است.

تعمهیداتی که برای حمل هرکدام از خودروها مورد استفاده قرار می گیرد متفاوت است، برای مثال برای حمل خودروی خارجی و لوکس نکاتی درنظر گرفته می شود که در جابجایی خودروی تصادفی چندان تاثیری ندارد. همین نکته نیز روی تعیین هزینه خودروبر ها نقش مهمی دارد و باید مورد توجه قرار بگیرد.

ضمانت نامه خودروبر

اگر با یک مرکز خودروبر تماس گرفتید و کرایه خودرو بر به شما گفت که از مراکز خودروبر حرفه ای فاصله بسیاری داشت و خیلی کم بود، باید بدانید که از خوبی و با انصاف بودنشان نیست! بلکه به این دلیل است که از بیمه معتبری استفاده نمی کنند! اگر هم از بیمه استفاده نشود، در زمان بروز مشکل برای خودروی شما در عملیات حمل و نقل، کسی مسئولیت آن را برعهده نمی گیرد و به علت برخوردار نبودن از بیمه معتبر خسارتی به شما پرداخت نمی شود.

خودروبر از بیمه های معتبر خودروبری استفاده می کند و هزینه های مناسبی هم برای انجام عملیات حمل خودرو در نظر گرفته است!

خودروبر پارس در کدام مناطق فعالیت دارد؟

خودروبر پارس در مناطق ذکر شده در ادامه متن می تواند به جابجایی خودروهای شما را بپردازد. در صورتی که منطقه موردنظر شما در لیست زیر موجود نیست همین حالا با ما تماس بگیرید تا بازهم بررسی های بیشتری داشته باشیم. ما در تلاشیم با پاسخ دادن به سوالات شما در اولین تماس رضایت و اعتماد شما را به دست آوریم و با کمک بیمه خودرو بر نگرانی های شما را برای سالم رسیدن خودرو به مقصدکاهش دهیم.

حمل و نقل خودروهای تصادفی

به علت اتفاقات پیش بینی نشده و حوادث جاده ای شرط اول رضایت مراجعین سرعت كار است كه ما افتخار این را داریم كه در كمترین زمان ممكن خودرو شما را به مقصد موردنظر حمل كنیم. خودروبر پارس برای رضایت مراجعین عریز از نازلترین کرایه خودرو بر برای حمل خودرو استفاده می كند. برای دریافت هزینه ها با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست