گالری تصاویر

خودرو بر پارس

عملیات خودرو بر به جابه جایی خودروها به صورت درون شهری و میان شهری گفته می شود که با کمک ماشین آلات پیشرفته و تجهیزات کافی انجام می گیرد.

شما برای جابجایی خودروهای صفر، بدون پلاک، خارجی، کلاسیک، مسابقه ای، تجهیزات کشاورزی و … به شهرهای دیگر و یا درون شهر موردنظر می توانید از خودروبر پارس کمک بگیرید. در صورتی که نیاز به استفاده از خدمات خودروبر داشته باشید می توانید با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

حمل خودروهای پلاک نخورده يا صفر با استفاده از خودروبر

همانطور كه به خوبی واقف هستید، خودروهایی كه هیچ پلاک ثبتی نداشته باشند، تا وقتی كه پلاک آن ها روی خودرو خورده نشود، امكان تردد بین شهری و يا درون شهری را ندارند و باید تا زمان حاضر شدن پلاک تکان نخورند. برای همین در این شرایط استفاده از خودروبر مانعی ندارد و می توان از قابلیت حمل خودرو با استانداردهای موجود استفاده کرد.

این موضوع موجب می شود بتوانید در کمترین زمان خودرو را برای فک پلاک و … به شهرهای دیگر منتقل کنید. خودرو بر پارس می تواند برای جمل خودروی بدون پلاک به شما کمک کند.

حمل خودروهای فرسوده يا خراب با کمک کفی خودروبر

وقتی خودروی مورد نظر شما دچار نقص فنی شود و شما نتوانید آن را روشن کنید، قاعدتا تنها راهی كه پیش روی شما قرار می گیرد، کمک گرفتن از امكانات موجود در خودرو بر پارس می باشد. پس تنها راه مطمئن استفاده از خودروبر برای حمل خودروی موردنظر می باشد. از سوی دیگر بعضی از خودروها آنقدر فرسوده هستند كه تنها راه انتقال آن ها به یک مكان مناسب و ا تعمیرگاه استفاده از کفی های خودروبر می باشد.

تحویل سالم خودرو درب منزل با استفاده از کفی خودروبر

اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید كه می خواهند خودروی خود را درب منزل تحویل بگیرند، استفاده از یک خودروبر را به شما توصیه می کنیم.

حمل خودروهای قدیمی و کلاسیک

حمل و نقل خودروهای قدیمی و کلاسیک باید با حساسیت بسیاری انجام شود و از سوی دیگر این خودروها اجازه تردد میان شهری و درون شهری را ندارند و بیشتر جنبه تزینی دارند. برای همین جهت پیشگیری از خسارات احتمالی، باید از کفی های خودروبر کمک بگیریم.

حمل ادوات و تجهیزات مورد نياز کشاورزی با استفاده از کفی خودروبر

در موارد بسياری به دلیل بزرگ بودن ادوات کشاورزی و همینطور غیر قابل تردد بودن این ماشین آلات، امكان جابجایی در مسیر رفت و آمد خودروها وجود ندارد و از این رو بهتر است كه از کفی خودروبر استفاده شود. حمل ماشین آلات صنعتی جزو موارد مهم دیگری می باشد که ما در خودرو بر پارس به بهترین شکل ممکن انجام می دهیم.

گالری تصاویر و نمونه کارهای خودرو بر پارس