خودروبر زنگی آباد، امداد خودرو و شماره خودروبر زنگی آباد

خودروبر زنگی آباد و شماره خودروبر زنگی آباد یا امداد خودرو زنگی آباد در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر زنگی آباد در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در زنگی آباد خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در زنگی آباد دارید می توانید با شماره خودروبر زنگی آباد تماس بگیرید.

خودروبر زنگی آباد و شماره امداد خودرو زنگی آباد

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر زنگی آباد نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در زنگی آباد دارید می توانید با شماره خودروبر زنگی آباد تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر زنگی آباد خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در زنگی آباد منتقل می کنند.

خودروبر زنگی آباد

خودروبر زنگی آباد که به آن امداد خودرو زنگی آباد نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر زنگی آباد

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در زنگی آباد است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان زنگی آباد اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر زنگی آباد تماس بگیرید.

خودروبر زنگی آباد و شماره امداد خودرو زنگی آباد
خودروبر زنگی آباد و شماره امداد خودرو زنگی آباد

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان زنگی آباد می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در زنگی آباد نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر مراغه، امداد خودرو و شماره خودروبر مراغه

تریلر حمل خودرو زنگی آباد

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در زنگی آباد است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر زنگی آباد چیست؟

خودرو بر زنگی آباد آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر زنگی آباد تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در زنگی آباد
  • حمل خودرو به مکانیکی در زنگی آباد
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در زنگی آباد
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر زنگی آباد
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در زنگی آباد

قیمت حمل خودرو زنگی آباد و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو زنگی آباد باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر گهواره، امداد خودرو و شماره خودروبر گهواره

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در زنگی آباد کدام است؟

یک خودروبر خوب زنگی آباد یا برترین خودروبر زنگی آباد معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو زنگی آباد

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در زنگی آباد

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله زنگی آباد و خودروبر کرمان خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر زنگی آباد با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر سوزا، امداد خودرو و شماره خودروبر سوزا
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست