خودروبر آذربایجان غربی، امداد خودرو و شماره خودروبر آذربایجان غربی

خودروبر آذربایجان غربی و شماره خودروبر آذربایجان غربی یا امداد خودرو آذربایجان غربی در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در آذربایجان غربی در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در آذربایجان غربی خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در آذربایجان غربی دارید می توانید با شماره خودروبر آذربایجان غربی تماس بگیرید.

خودروبر آذربایجان غربی و شماره امداد خودرو آذربایجان غربی

اگر خودروی شما به هر دلیلی در استان آذربایجان غربی نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در آذربایجان غربی دارید می توانید با شماره خودروبر آذربایجان غربی تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر آذربایجان غربی خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در آذربایجان غربی منتقل می کنند.

خودروبر آذربایجان غربی

خودروبر آذربایجان غربی که به آن امداد خودرو آذربایجان غربی نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر آذربایجان غربی

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در آذربایجان غربی است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در استان آذربایجان غربی اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر آذربایجان غربی تماس بگیرید.

خودروبر آذربایجان غربی و شماره امداد خودرو آذربایجان غربی
خودروبر آذربایجان غربی و شماره امداد خودرو آذربایجان غربی

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در استان آذربایجان غربی می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در آذربایجان غربی نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر میرجاوه، امداد خودرو و شماره خودروبر میرجاوه

تریلر حمل خودرو آذربایجان غربی

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در آذربایجان غربی است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر آذربایجان غربی چیست؟

خودرو بر آذربایجان غربی آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر آذربایجان غربی تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در آذربایجان غربی
  • حمل خودرو به مکانیکی در آذربایجان غربی
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در آذربایجان غربی
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در استان آذربایجان غربی
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در آذربایجان غربی

قیمت حمل خودرو آذربایجان غربی و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو آذربایجان غربی باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر زرند، امداد خودرو و شماره خودروبر زرند

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در آذربایجان غربی کدام است؟

یک خودروبر خوب آذربایجان غربی یا برترین خودروبر آذربایجان غربی معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو آذربایجان غربی

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در آذربایجان غربی

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله آذربایجان غربی و خودروبر ارومیه خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در آذربایجان غربی با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر مازندران و امداد خودرو مازندران
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست