خودروبر توپ آغاج، امداد خودرو و شماره خودروبر توپ آغاج

خودروبر توپ آغاج و شماره خودروبر توپ آغاج یا امداد خودرو توپ آغاج در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر توپ آغاج در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در توپ آغاج خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در توپ آغاج دارید می توانید با شماره خودروبر توپ آغاج تماس بگیرید.

خودروبر توپ آغاج و شماره امداد خودرو توپ آغاج

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر توپ آغاج نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در توپ آغاج دارید می توانید با شماره خودروبر توپ آغاج تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر توپ آغاج خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در توپ آغاج منتقل می کنند.

خودروبر توپ آغاج

خودروبر توپ آغاج که به آن امداد خودرو توپ آغاج نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر توپ آغاج

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در توپ آغاج است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان توپ آغاج اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر توپ آغاج تماس بگیرید.

خودروبر توپ آغاج و شماره امداد خودرو توپ آغاج
خودروبر توپ آغاج و شماره امداد خودرو توپ آغاج

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان توپ آغاج می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در توپ آغاج نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر اورامان، امداد خودرو و شماره خودروبر اورامان

تریلر حمل خودرو توپ آغاج

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در توپ آغاج است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر توپ آغاج چیست؟

خودرو بر توپ آغاج آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر توپ آغاج تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در توپ آغاج
  • حمل خودرو به مکانیکی در توپ آغاج
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در توپ آغاج
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر توپ آغاج
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در توپ آغاج

قیمت حمل خودرو توپ آغاج و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو توپ آغاج باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر بیارجمند، امداد خودرو و شماره خودروبر بیارجمند

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در توپ آغاج کدام است؟

یک خودروبر خوب توپ آغاج یا برترین خودروبر توپ آغاج معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو توپ آغاج

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در توپ آغاج

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله توپ آغاج و خودروبر سنندج خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر توپ آغاج با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر بندر و شماره خودروبر بندر
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست