خودروبر تنگ ارم، امداد خودرو و شماره خودروبر تنگ ارم

خودروبر تنگ ارم و شماره خودروبر تنگ ارم یا امداد خودرو تنگ ارم در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر تنگ ارم در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در تنگ ارم خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در تنگ ارم دارید می توانید با شماره خودروبر تنگ ارم تماس بگیرید.

خودروبر تنگ ارم و شماره امداد خودرو تنگ ارم

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر تنگ ارم نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در تنگ ارم دارید می توانید با شماره خودروبر تنگ ارم تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر تنگ ارم خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در تنگ ارم منتقل می کنند.

خودروبر تنگ ارم

خودروبر تنگ ارم که به آن امداد خودرو تنگ ارم نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر تنگ ارم

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در تنگ ارم است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان تنگ ارم اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر تنگ ارم تماس بگیرید.

خودروبر تنگ ارم و شماره امداد خودرو تنگ ارم
خودروبر تنگ ارم و شماره امداد خودرو تنگ ارم

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان تنگ ارم می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در تنگ ارم نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر گل تپه، امداد خودرو و شماره خودروبر گل تپه

تریلر حمل خودرو تنگ ارم

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در تنگ ارم است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر تنگ ارم چیست؟

خودرو بر تنگ ارم آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر تنگ ارم تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در تنگ ارم
  • حمل خودرو به مکانیکی در تنگ ارم
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در تنگ ارم
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر تنگ ارم
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در تنگ ارم

قیمت حمل خودرو تنگ ارم و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو تنگ ارم باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر خرسند، امداد خودرو و شماره خودروبر خرسند

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در تنگ ارم کدام است؟

یک خودروبر خوب تنگ ارم یا برترین خودروبر تنگ ارم معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو تنگ ارم

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در تنگ ارم

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله تنگ ارم و خودروبر بوشهر خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر تنگ ارم با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر مبارک شهر، امداد خودرو و شماره خودروبر مبارک شهر
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست