خودروبر طالخونچه، امداد خودرو و شماره خودروبر طالخونچه

خودروبر طالخونچه و شماره خودروبر طالخونچه یا امداد خودرو طالخونچه در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر طالخونچه در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در طالخونچه خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در طالخونچه دارید می توانید با شماره خودروبر طالخونچه تماس بگیرید.

خودروبر طالخونچه و شماره امداد خودرو طالخونچه

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر طالخونچه نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در طالخونچه دارید می توانید با شماره خودروبر طالخونچه تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر طالخونچه خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در طالخونچه منتقل می کنند.

خودروبر طالخونچه

خودروبر طالخونچه که به آن امداد خودرو طالخونچه نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر طالخونچه

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در طالخونچه است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان طالخونچه اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر طالخونچه تماس بگیرید.

خودروبر طالخونچه و شماره امداد خودرو طالخونچه
خودروبر طالخونچه و شماره امداد خودرو طالخونچه

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان طالخونچه می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در طالخونچه نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر اسلامشهر، امداد خودرو و شماره خودروبر اسلامشهر

تریلر حمل خودرو طالخونچه

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در طالخونچه است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر طالخونچه چیست؟

خودرو بر طالخونچه آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر طالخونچه تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در طالخونچه
  • حمل خودرو به مکانیکی در طالخونچه
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در طالخونچه
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر طالخونچه
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در طالخونچه

قیمت حمل خودرو طالخونچه و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو طالخونچه باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر ارکواز، امداد خودرو و شماره خودروبر ارکواز

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در طالخونچه کدام است؟

یک خودروبر خوب طالخونچه یا برترین خودروبر طالخونچه معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو طالخونچه

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در طالخونچه

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله طالخونچه و خودروبر اصفهان خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر طالخونچه با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر قطب آباد، امداد خودرو و شماره خودروبر قطب آباد
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست