خودروبر شاهرود، امداد خودرو و شماره خودروبر شاهرود

خودروبر شاهرود و شماره خودروبر شاهرود یا امداد خودرو شاهرود در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شاهرود در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در مسیر شاهرود خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در شاهرود دارید می توانید با شماره خودروبر شاهرود تماس بگیرید.

خودروبر شاهرود

اگر خودروی شما به هر دلیلی در مسیر شاهرود خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در شاهرود دارید می توانید با شماره خودروبر شاهرود تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر مجرب خودروبر شاهرود خودشان را به شما برسانند و مشکل شما را رفع کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کار خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در شاهرود منتقل می کنند.

خودروبر شاهرود

خودروبر شاهرود که به آن امداد خودرو شاهرود نیز گفته می‌شود، در واقع تجهیزات مدرنی برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع مختلفی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر شاهرود

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در شاهرود است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهر شاهرود اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر شاهرود تماس بگیرید.

خودروبر شاهرود
خودروبر شاهرود و شماره خودروبر شاهرود

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان شاهرود می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در شاهرود نیز گفته می‌شود.

تریلر حمل خودرو شاهرود

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان خود استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خدمات دیگر :  خودروبر عقدا، امداد خودرو و شماره خودروبر عقدا

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در شاهرود است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر شاهرود چیست؟

خودرو بر شاهرود آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر شاهرود تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در شاهرود
  • حمل خودرو به مکانیکی در شاهرود
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در شهر شاهرود
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در شاهرود

قیمت حمل خودرو شاهرود

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو شاهرود باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

خدمات دیگر :  خودروبر قیروکارزین، امداد خودرو و شماره خودروبر قیروکارزین

بهترین خودروبر در شاهرود کدام است؟

یک خودروبر خوب شاهرود یا برترین خودروبر شاهرود معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در شاهرود

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله شاهرود و خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شاهرود با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست