خودروبر سرپل ذهاب، امداد خودرو و شماره خودروبر سرپل ذهاب

خودروبر سرپل ذهاب و شماره خودروبر سرپل ذهاب یا امداد خودرو سرپل ذهاب در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر سرپل ذهاب در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در سرپل ذهاب خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در سرپل ذهاب دارید می توانید با شماره خودروبر سرپل ذهاب تماس بگیرید.

خودروبر سرپل ذهاب و شماره امداد خودرو سرپل ذهاب

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر سرپل ذهاب نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در سرپل ذهاب دارید می توانید با شماره خودروبر سرپل ذهاب تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر سرپل ذهاب خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در سرپل ذهاب منتقل می کنند.

خودروبر سرپل ذهاب

خودروبر سرپل ذهاب که به آن امداد خودرو سرپل ذهاب نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر سرپل ذهاب

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در سرپل ذهاب است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان سرپل ذهاب اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر سرپل ذهاب تماس بگیرید.

خودروبر سرپل ذهاب و شماره امداد خودرو سرپل ذهاب
خودروبر سرپل ذهاب و شماره امداد خودرو سرپل ذهاب

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان سرپل ذهاب می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در سرپل ذهاب نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر مینودشت، امداد خودرو و شماره خودروبر مینودشت

تریلر حمل خودرو سرپل ذهاب

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در سرپل ذهاب است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر سرپل ذهاب چیست؟

خودرو بر سرپل ذهاب آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر سرپل ذهاب تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در سرپل ذهاب
  • حمل خودرو به مکانیکی در سرپل ذهاب
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در سرپل ذهاب
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر سرپل ذهاب
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در سرپل ذهاب

قیمت حمل خودرو سرپل ذهاب و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو سرپل ذهاب باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر نوک آباد، امداد خودرو و شماره خودروبر نوک آباد

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در سرپل ذهاب کدام است؟

یک خودروبر خوب سرپل ذهاب یا برترین خودروبر سرپل ذهاب معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو سرپل ذهاب

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در سرپل ذهاب

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله سرپل ذهاب و خودروبر کرمانشاه خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر سرپل ذهاب با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر بوئین و میاندشت، امداد خودرو و شماره خودروبر بوئین و میاندشت
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست