خودروبر ثلاث باباجانی، امداد خودرو و شماره خودروبر ثلاث باباجانی

خودروبر ثلاث باباجانی و شماره خودروبر ثلاث باباجانی یا امداد خودرو ثلاث باباجانی در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر ثلاث باباجانی در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در ثلاث باباجانی خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در ثلاث باباجانی دارید می توانید با شماره خودروبر ثلاث باباجانی تماس بگیرید.

خودروبر ثلاث باباجانی و شماره امداد خودرو ثلاث باباجانی

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر ثلاث باباجانی نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در ثلاث باباجانی دارید می توانید با شماره خودروبر ثلاث باباجانی تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر ثلاث باباجانی خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در ثلاث باباجانی منتقل می کنند.

خودروبر ثلاث باباجانی

خودروبر ثلاث باباجانی که به آن امداد خودرو ثلاث باباجانی نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر ثلاث باباجانی

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در ثلاث باباجانی است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان ثلاث باباجانی اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر ثلاث باباجانی تماس بگیرید.

خودروبر ثلاث باباجانی و شماره امداد خودرو ثلاث باباجانی
خودروبر ثلاث باباجانی و شماره امداد خودرو ثلاث باباجانی

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان ثلاث باباجانی می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در ثلاث باباجانی نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر خراسان جنوبی، امداد خودرو و شماره خودروبر خراسان جنوبی

تریلر حمل خودرو ثلاث باباجانی

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در ثلاث باباجانی است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر ثلاث باباجانی چیست؟

خودرو بر ثلاث باباجانی آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر ثلاث باباجانی تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در ثلاث باباجانی
  • حمل خودرو به مکانیکی در ثلاث باباجانی
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در ثلاث باباجانی
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر ثلاث باباجانی
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در ثلاث باباجانی

قیمت حمل خودرو ثلاث باباجانی و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو ثلاث باباجانی باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر دستنا، امداد خودرو و شماره خودروبر دستنا

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در ثلاث باباجانی کدام است؟

یک خودروبر خوب ثلاث باباجانی یا برترین خودروبر ثلاث باباجانی معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو ثلاث باباجانی

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در ثلاث باباجانی

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله ثلاث باباجانی و خودروبر کرمانشاه خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر ثلاث باباجانی با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر ایذه، امداد خودرو و شماره خودروبر ایذه
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست