خودروبر سعادت شهر، امداد خودرو و شماره خودروبر سعادت شهر

خودروبر سعادت شهر و شماره خودروبر سعادت شهر یا امداد خودرو سعادت شهر در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در سعادت شهر در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در سعادت شهر خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در سعادت شهر دارید می توانید با شماره خودروبر سعادت شهر تماس بگیرید.

خودروبر سعادت شهر و شماره امداد خودرو سعادت شهر

اگر خودروی شما به هر دلیلی در سعادت شهر نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در سعادت شهر دارید می توانید با شماره خودروبر سعادت شهر تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر سعادت شهر خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در سعادت شهر منتقل می کنند.

خودروبر سعادت شهر

خودروبر سعادت شهر که به آن امداد خودرو سعادت شهر نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر سعادت شهر

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در سعادت شهر است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان سعادت شهر اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر سعادت شهر تماس بگیرید.

خودروبر سعادت شهر و شماره امداد خودرو سعادت شهر
خودروبر سعادت شهر و شماره امداد خودرو سعادت شهر

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان سعادت شهر می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در سعادت شهر نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر فنوج، امداد خودرو و شماره خودروبر فنوج

تریلر حمل خودرو سعادت شهر

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در سعادت شهر است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر سعادت شهر چیست؟

خودرو بر سعادت شهر آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر سعادت شهر تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در سعادت شهر
  • حمل خودرو به مکانیکی در سعادت شهر
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در سعادت شهر
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در سعادت شهر
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در سعادت شهر

قیمت حمل خودرو سعادت شهر و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو سعادت شهر باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر سیس، امداد خودرو و شماره خودروبر سیس

بهترین خودروبر در سعادت شهر کدام است؟

یک خودروبر خوب سعادت شهر یا برترین خودروبر سعادت شهر معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو سعادت شهر

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در سعادت شهر

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله سعادت شهر و خودرو بر شیراز خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در سعادت شهر با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست