خودروبر رباط سنگ، امداد خودرو و شماره خودروبر رباط سنگ

خودروبر رباط سنگ و شماره خودروبر رباط سنگ یا امداد خودرو رباط سنگ در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر رباط سنگ در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در رباط سنگ خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در رباط سنگ دارید می توانید با شماره خودروبر رباط سنگ تماس بگیرید.

خودروبر رباط سنگ و شماره امداد خودرو رباط سنگ

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر رباط سنگ نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در رباط سنگ دارید می توانید با شماره خودروبر رباط سنگ تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر رباط سنگ خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در رباط سنگ منتقل می کنند.

خودروبر رباط سنگ

خودروبر رباط سنگ که به آن امداد خودرو رباط سنگ نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر رباط سنگ

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در رباط سنگ است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان رباط سنگ اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر رباط سنگ تماس بگیرید.

خودروبر رباط سنگ و شماره امداد خودرو رباط سنگ
خودروبر رباط سنگ و شماره امداد خودرو رباط سنگ

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان رباط سنگ می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در رباط سنگ نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر کلیشاد و سودرجان، امداد خودرو و شماره خودروبر کلیشاد و سودرجان

تریلر حمل خودرو رباط سنگ

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در رباط سنگ است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر رباط سنگ چیست؟

خودرو بر رباط سنگ آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر رباط سنگ تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در رباط سنگ
  • حمل خودرو به مکانیکی در رباط سنگ
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در رباط سنگ
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر رباط سنگ
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در رباط سنگ

قیمت حمل خودرو رباط سنگ و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو رباط سنگ باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر چناره، امداد خودرو و شماره خودروبر چناره

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در رباط سنگ کدام است؟

یک خودروبر خوب رباط سنگ یا برترین خودروبر رباط سنگ معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو رباط سنگ

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در رباط سنگ

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله رباط سنگ و خودروبر مشهد خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر رباط سنگ با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر آغاجاری، امداد خودرو و شماره خودروبر آغاجاری
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست