خودروبر قطب آباد، امداد خودرو و شماره خودروبر قطب آباد

خودروبر قطب آباد و شماره خودروبر قطب آباد یا امداد خودرو قطب آباد در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر قطب آباد در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در قطب آباد خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در قطب آباد دارید می توانید با شماره خودروبر قطب آباد تماس بگیرید.

خودروبر قطب آباد و شماره امداد خودرو قطب آباد

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر قطب آباد نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در قطب آباد دارید می توانید با شماره خودروبر قطب آباد تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر قطب آباد خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در قطب آباد منتقل می کنند.

خودروبر قطب آباد

خودروبر قطب آباد که به آن امداد خودرو قطب آباد نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر قطب آباد

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در قطب آباد است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان قطب آباد اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر قطب آباد تماس بگیرید.

خودروبر قطب آباد و شماره امداد خودرو قطب آباد
خودروبر قطب آباد و شماره امداد خودرو قطب آباد

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان قطب آباد می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در قطب آباد نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر خارک، امداد خودرو و شماره خودروبر خارک

تریلر حمل خودرو قطب آباد

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در قطب آباد است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر قطب آباد چیست؟

خودرو بر قطب آباد آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر قطب آباد تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در قطب آباد
  • حمل خودرو به مکانیکی در قطب آباد
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در قطب آباد
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر قطب آباد
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در قطب آباد

قیمت حمل خودرو قطب آباد و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو قطب آباد باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر گلدشت، امداد خودرو و شماره خودروبر گلدشت

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در قطب آباد کدام است؟

یک خودروبر خوب قطب آباد یا برترین خودروبر قطب آباد معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو قطب آباد

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در قطب آباد

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله قطب آباد و خودرو بر شیراز خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر قطب آباد با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر سندرک، امداد خودرو و شماره خودروبر سندرک
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست