خودروبر قلعه خواجه، امداد خودرو و شماره خودروبر قلعه خواجه

خودروبر قلعه خواجه و شماره خودروبر قلعه خواجه یا امداد خودرو قلعه خواجه در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر قلعه خواجه در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در قلعه خواجه خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در قلعه خواجه دارید می توانید با شماره خودروبر قلعه خواجه تماس بگیرید.

خودروبر قلعه خواجه و شماره امداد خودرو قلعه خواجه

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر قلعه خواجه نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در قلعه خواجه دارید می توانید با شماره خودروبر قلعه خواجه تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر قلعه خواجه خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در قلعه خواجه منتقل می کنند.

خودروبر قلعه خواجه

خودروبر قلعه خواجه که به آن امداد خودرو قلعه خواجه نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر قلعه خواجه

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در قلعه خواجه است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان قلعه خواجه اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر قلعه خواجه تماس بگیرید.

خودروبر قلعه خواجه و شماره امداد خودرو قلعه خواجه
خودروبر قلعه خواجه و شماره امداد خودرو قلعه خواجه

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان قلعه خواجه می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در قلعه خواجه نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر گلباف، امداد خودرو و شماره خودروبر گلباف

تریلر حمل خودرو قلعه خواجه

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در قلعه خواجه است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر قلعه خواجه چیست؟

خودرو بر قلعه خواجه آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر قلعه خواجه تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در قلعه خواجه
  • حمل خودرو به مکانیکی در قلعه خواجه
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در قلعه خواجه
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر قلعه خواجه
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در قلعه خواجه

قیمت حمل خودرو قلعه خواجه و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو قلعه خواجه باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر هشترود، امداد خودرو و شماره خودروبر هشترود

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در قلعه خواجه کدام است؟

یک خودروبر خوب قلعه خواجه یا برترین خودروبر قلعه خواجه معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو قلعه خواجه

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در قلعه خواجه

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله قلعه خواجه و خودروبر اهواز خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر قلعه خواجه با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  شماره خودروبر حرفه ای
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست