خودروبر پردیس، امداد خودرو و شماره خودروبر بومهن و رودهن

خودروبر پردیس و بومهن و شماره خودروبر پردیس و بومهن یا امداد خودرو پردیس و رودهن در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در پردیس در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در مسیر پردیس و بومهن خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در پردیس و بومهن دارید می توانید با شماره خودروبر پردیس و رودهن تماس بگیرید.

خودروبر پردیس و بومهن و رودهن

اگر خودروی شما به هر دلیلی در مسیر پردیس و بوهمن خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در پردیس و رودهن دارید می توانید با شماره خودروبر پردیس و بوهمن تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر مجرب خودروبر پردیس و بوهمن خودشان را به شما برسانند و مشکل شما را رفع کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کار خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در پردیس و بوهمن منتقل می کنند.

خودروبر پردیس و بوهمن

خودروبر پردیس و بوهمن که به آن امداد خودرو پردیس و بوهمن نیز گفته می‌شود، در واقع تجهیزات مدرنی برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع مختلفی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر پردیس و بوهمن و رودهن

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در پردیس و بوهمن است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهر پردیس و بوهمن اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر پردیس و بوهمن تماس بگیرید.

خودروبر پردیس و بومهن و رودهن
شماره خودروبر پردیس و بومهن و رودهن

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان پردیس و بوهمن می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در پردیس و بوهمن نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر زرگر محله، امداد خودرو و شماره خودروبر زرگر محله

تریلر حمل خودرو پردیس و بوهمن

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان خود استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در پردیس و بوهمن است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر پردیس و بوهمن و رودهن چیست؟

خودرو بر پردیس و بوهمن آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر پردیس و بوهمن تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در پردیس و بوهمن
  • حمل خودرو به مکانیکی در پردیس و بوهمن
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در شهرستان پردیس و بوهمن
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی

قیمت حمل خودرو پردیس و بوهمن

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو پردیس و بوهمن باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر کرمانشاه، امداد خودرو و شماره خودرو بر کرمانشاه

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در پردیس و بوهمن و رودهن کدام است؟

یک خودروبر خوب پردیس و بوهمن یا برترین خودروبر پردیس و بوهمن معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در پردیس و بوهمن و رودهن

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله پردیس و بوهمن و خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در پردیس و بوهمن و خودروبر تهران با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر فردوسیه، امداد خودرو و شماره خودروبر فردوسیه
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست