خودروبر نازک علیا، امداد خودرو و شماره خودروبر نازک علیا

خودروبر نازک علیا و شماره خودروبر نازک علیا یا امداد خودرو نازک علیا در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر نازک علیا در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در نازک علیا خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در نازک علیا دارید می توانید با شماره خودروبر نازک علیا تماس بگیرید.

خودروبر نازک علیا و شماره امداد خودرو نازک علیا

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر نازک علیا نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در نازک علیا دارید می توانید با شماره خودروبر نازک علیا تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر نازک علیا خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در نازک علیا منتقل می کنند.

خودروبر نازک علیا

خودروبر نازک علیا که به آن امداد خودرو نازک علیا نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر نازک علیا

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در نازک علیا است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان نازک علیا اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر نازک علیا تماس بگیرید.

خودروبر نازک علیا و شماره امداد خودرو نازک علیا
خودروبر نازک علیا و شماره امداد خودرو نازک علیا

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان نازک علیا می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در نازک علیا نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  شماره خودروبر قم

تریلر حمل خودرو نازک علیا

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در نازک علیا است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر نازک علیا چیست؟

خودرو بر نازک علیا آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر نازک علیا تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در نازک علیا
  • حمل خودرو به مکانیکی در نازک علیا
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در نازک علیا
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر نازک علیا
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در نازک علیا

قیمت حمل خودرو نازک علیا و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو نازک علیا باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر مبارک شهر، امداد خودرو و شماره خودروبر مبارک شهر

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در نازک علیا کدام است؟

یک خودروبر خوب نازک علیا یا برترین خودروبر نازک علیا معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو نازک علیا

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در نازک علیا

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله نازک علیا و خودروبر ارومیه خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر نازک علیا با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر مراوه تپه، امداد خودرو و شماره خودروبر مراوه تپه
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست