خودروبر نظر کهریزی، امداد خودرو و شماره خودروبر نظر کهریزی

خودروبر نظر کهریزی و شماره خودروبر نظر کهریزی یا امداد خودرو نظر کهریزی در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر نظر کهریزی در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در نظر کهریزی خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در نظر کهریزی دارید می توانید با شماره خودروبر نظر کهریزی تماس بگیرید.

خودروبر نظر کهریزی و شماره امداد خودرو نظر کهریزی

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر نظر کهریزی نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در نظر کهریزی دارید می توانید با شماره خودروبر نظر کهریزی تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر نظر کهریزی خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در نظر کهریزی منتقل می کنند.

خودروبر نظر کهریزی

خودروبر نظر کهریزی که به آن امداد خودرو نظر کهریزی نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر نظر کهریزی

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در نظر کهریزی است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان نظر کهریزی اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر نظر کهریزی تماس بگیرید.

خودروبر نظر کهریزی و شماره امداد خودرو نظر کهریزی
خودروبر نظر کهریزی و شماره امداد خودرو نظر کهریزی

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان نظر کهریزی می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در نظر کهریزی نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر کرکوند، امداد خودرو و شماره خودروبر کرکوند

تریلر حمل خودرو نظر کهریزی

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در نظر کهریزی است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر نظر کهریزی چیست؟

خودرو بر نظر کهریزی آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر نظر کهریزی تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در نظر کهریزی
  • حمل خودرو به مکانیکی در نظر کهریزی
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در نظر کهریزی
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر نظر کهریزی
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در نظر کهریزی

قیمت حمل خودرو نظر کهریزی و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو نظر کهریزی باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر بندر عباس و حمل خودرو بندرعباس

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در نظر کهریزی کدام است؟

یک خودروبر خوب نظر کهریزی یا برترین خودروبر نظر کهریزی معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو نظر کهریزی

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در نظر کهریزی

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله نظر کهریزی و خودروبر تبریز خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر نظر کهریزی با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر صباشهر، امداد خودرو و شماره خودروبر صباشهر
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست