خودروبر مبارک شهر، امداد خودرو و شماره خودروبر مبارک شهر

خودروبر مبارک شهر و شماره خودروبر مبارک شهر یا امداد خودرو مبارک شهر در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در مبارک شهر در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در مبارک شهر خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در مبارک شهر دارید می توانید با شماره خودروبر مبارک شهر تماس بگیرید.

خودروبر مبارک شهر و شماره امداد خودرو مبارک شهر

اگر خودروی شما به هر دلیلی در مبارک شهر نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در مبارک شهر دارید می توانید با شماره خودروبر مبارک شهر تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر مبارک شهر خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در مبارک شهر منتقل می کنند.

خودروبر مبارک شهر

خودروبر مبارک شهر که به آن امداد خودرو مبارک شهر نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر مبارک شهر

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در مبارک شهر است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان مبارک شهر اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر مبارک شهر تماس بگیرید.

خودروبر مبارک شهر و شماره امداد خودرو مبارک شهر
خودروبر مبارک شهر و شماره امداد خودرو مبارک شهر

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در مبارک شهر می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در مبارک شهر نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر سراوان، امداد خودرو و شماره خودروبر سراوان

تریلر حمل خودرو مبارک شهر

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در مبارک شهر است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر مبارک شهر چیست؟

خودرو بر مبارک شهر آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر مبارک شهر تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در مبارک شهر
  • حمل خودرو به مکانیکی در مبارک شهر
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در مبارک شهر
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در مبارک شهر
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در مبارک شهر

قیمت حمل خودرو مبارک شهر و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو مبارک شهر باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر دلفان، امداد خودرو و شماره خودروبر دلفان

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در مبارک شهر کدام است؟

یک خودروبر خوب مبارک شهر یا برترین خودروبر مبارک شهر معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو مبارک شهر

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در مبارک شهر

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله مبارک شهر و خودروبر تبریز خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در مبارک شهر با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر ایوانکی، امداد خودرو و شماره خودروبر ایوانکی
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست