خودروبر معلم کلایه، امداد خودرو و شماره خودروبر معلم کلایه

خودروبر معلم کلایه و شماره خودروبر معلم کلایه یا امداد خودرو معلم کلایه در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر معلم کلایه در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در معلم کلایه خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در معلم کلایه دارید می توانید با شماره خودروبر معلم کلایه تماس بگیرید.

خودروبر معلم کلایه و شماره امداد خودرو معلم کلایه

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر معلم کلایه نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در معلم کلایه دارید می توانید با شماره خودروبر معلم کلایه تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر معلم کلایه خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در معلم کلایه منتقل می کنند.

خودروبر معلم کلایه

خودروبر معلم کلایه که به آن امداد خودرو معلم کلایه نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر معلم کلایه

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در معلم کلایه است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان معلم کلایه اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر معلم کلایه تماس بگیرید.

خودروبر معلم کلایه و شماره امداد خودرو معلم کلایه
خودروبر معلم کلایه و شماره امداد خودرو معلم کلایه

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان معلم کلایه می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در معلم کلایه نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر رزن، امداد خودرو و شماره خودروبر رزن

تریلر حمل خودرو معلم کلایه

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در معلم کلایه است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر معلم کلایه چیست؟

خودرو بر معلم کلایه آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر معلم کلایه تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در معلم کلایه
  • حمل خودرو به مکانیکی در معلم کلایه
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در معلم کلایه
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر معلم کلایه
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در معلم کلایه

قیمت حمل خودرو معلم کلایه و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو معلم کلایه باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر جورقان، امداد خودرو و شماره خودروبر جورقان

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در معلم کلایه کدام است؟

یک خودروبر خوب معلم کلایه یا برترین خودروبر معلم کلایه معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو معلم کلایه

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در معلم کلایه

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله معلم کلایه و خودروبر قزوین خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر معلم کلایه با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر میانه، امداد خودرو و شماره خودروبر میانه
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست