خودروبر مراوه تپه، امداد خودرو و شماره خودروبر مراوه تپه

خودروبر مراوه تپه و شماره خودروبر مراوه تپه یا امداد خودرو مراوه تپه در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر مراوه تپه در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در مراوه تپه خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در مراوه تپه دارید می توانید با شماره خودروبر مراوه تپه تماس بگیرید.

خودروبر مراوه تپه و شماره امداد خودرو مراوه تپه

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر مراوه تپه نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در مراوه تپه دارید می توانید با شماره خودروبر مراوه تپه تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر مراوه تپه خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در مراوه تپه منتقل می کنند.

خودروبر مراوه تپه

خودروبر مراوه تپه که به آن امداد خودرو مراوه تپه نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر مراوه تپه

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در مراوه تپه است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان مراوه تپه اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر مراوه تپه تماس بگیرید.

خودروبر مراوه تپه و شماره امداد خودرو مراوه تپه
خودروبر مراوه تپه و شماره امداد خودرو مراوه تپه

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان مراوه تپه می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در مراوه تپه نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر عسگران، امداد خودرو و شماره خودروبر عسگران

تریلر حمل خودرو مراوه تپه

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در مراوه تپه است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر مراوه تپه چیست؟

خودرو بر مراوه تپه آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر مراوه تپه تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در مراوه تپه
  • حمل خودرو به مکانیکی در مراوه تپه
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در مراوه تپه
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر مراوه تپه
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در مراوه تپه

قیمت حمل خودرو مراوه تپه و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو مراوه تپه باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر گچساران، امداد خودرو و شماره خودروبر گچساران

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در مراوه تپه کدام است؟

یک خودروبر خوب مراوه تپه یا برترین خودروبر مراوه تپه معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو مراوه تپه

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در مراوه تپه

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله مراوه تپه و خودروبر گرگان خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر مراوه تپه با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر بهارستان، امداد خودرو و شماره خودروبر بهارستان
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست