خودروبر ملکشاهی، امداد خودرو و شماره خودروبر ملکشاهی

خودروبر ملکشاهی و شماره خودروبر ملکشاهی یا امداد خودرو ملکشاهی در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر ملکشاهی در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در ملکشاهی خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در ملکشاهی دارید می توانید با شماره خودروبر ملکشاهی تماس بگیرید.

خودروبر ملکشاهی و شماره امداد خودرو ملکشاهی

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر ملکشاهی نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در ملکشاهی دارید می توانید با شماره خودروبر ملکشاهی تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر ملکشاهی خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در ملکشاهی منتقل می کنند.

خودروبر ملکشاهی

خودروبر ملکشاهی که به آن امداد خودرو ملکشاهی نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر ملکشاهی

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در ملکشاهی است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان ملکشاهی اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر ملکشاهی تماس بگیرید.

خودروبر ملکشاهی و شماره امداد خودرو ملکشاهی
خودروبر ملکشاهی و شماره امداد خودرو ملکشاهی

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان ملکشاهی می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در ملکشاهی نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر حسینیه، امداد خودرو و شماره خودروبر حسینیه

تریلر حمل خودرو ملکشاهی

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در ملکشاهی است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر ملکشاهی چیست؟

خودرو بر ملکشاهی آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر ملکشاهی تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در ملکشاهی
  • حمل خودرو به مکانیکی در ملکشاهی
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در ملکشاهی
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر ملکشاهی
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در ملکشاهی

قیمت حمل خودرو ملکشاهی و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو ملکشاهی باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر سبزوار، امداد خودرو و شماره خودروبر سبزوار

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در ملکشاهی کدام است؟

یک خودروبر خوب ملکشاهی یا برترین خودروبر ملکشاهی معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو ملکشاهی

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در ملکشاهی

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله ملکشاهی و خودروبر ایلام خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر ملکشاهی با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر ایج، امداد خودرو و شماره خودروبر ایج
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست