خودروبر ماه نشان، امداد خودرو و شماره خودروبر ماه نشان

خودروبر ماه نشان و شماره خودروبر ماه نشان یا امداد خودرو ماه نشان در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر ماه نشان در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در ماه نشان خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در ماه نشان دارید می توانید با شماره خودروبر ماه نشان تماس بگیرید.

خودروبر ماه نشان و شماره امداد خودرو ماه نشان

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر ماه نشان نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در ماه نشان دارید می توانید با شماره خودروبر ماه نشان تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر ماه نشان خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در ماه نشان منتقل می کنند.

خودروبر ماه نشان

خودروبر ماه نشان که به آن امداد خودرو ماه نشان نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر ماه نشان

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در ماه نشان است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان ماه نشان اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر ماه نشان تماس بگیرید.

خودروبر ماه نشان و شماره امداد خودرو ماه نشان
خودروبر ماه نشان و شماره امداد خودرو ماه نشان

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان ماه نشان می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در ماه نشان نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر رودبنه، امداد خودرو و شماره خودروبر رودبنه

تریلر حمل خودرو ماه نشان

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در ماه نشان است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر ماه نشان چیست؟

خودرو بر ماه نشان آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر ماه نشان تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در ماه نشان
  • حمل خودرو به مکانیکی در ماه نشان
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در ماه نشان
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر ماه نشان
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در ماه نشان

قیمت حمل خودرو ماه نشان و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو ماه نشان باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر بلبل آباد، امداد خودرو و شماره خودروبر بلبل آباد

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در ماه نشان کدام است؟

یک خودروبر خوب ماه نشان یا برترین خودروبر ماه نشان معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو ماه نشان

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در ماه نشان

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله ماه نشان و خودروبر زنجان خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر ماه نشان با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروسوار و شماره خودروسوار پارس
فهرست