خودروبر خضری دشت بیاض، امداد خودرو و شماره خودروبر خضری دشت بیاض

خودروبر خضری دشت بیاض و شماره خودروبر خضری دشت بیاض یا امداد خودرو خضری دشت بیاض در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر خضری دشت بیاض در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در خضری دشت بیاض خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در خضری دشت بیاض دارید می توانید با شماره خودروبر خضری دشت بیاض تماس بگیرید.

خودروبر خضری دشت بیاض و شماره امداد خودرو خضری دشت بیاض

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر خضری دشت بیاض نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در خضری دشت بیاض دارید می توانید با شماره خودروبر خضری دشت بیاض تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر خضری دشت بیاض خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در خضری دشت بیاض منتقل می کنند.

خودروبر خضری دشت بیاض

خودروبر خضری دشت بیاض که به آن امداد خودرو خضری دشت بیاض نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر خضری دشت بیاض

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در خضری دشت بیاض است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان خضری دشت بیاض اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر خضری دشت بیاض تماس بگیرید.

خودروبر خضری دشت بیاض و شماره امداد خودرو خضری دشت بیاض
خودروبر خضری دشت بیاض و شماره امداد خودرو خضری دشت بیاض

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان خضری دشت بیاض می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در خضری دشت بیاض نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر میانه، امداد خودرو و شماره خودروبر میانه

تریلر حمل خودرو خضری دشت بیاض

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در خضری دشت بیاض است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر خضری دشت بیاض چیست؟

خودرو بر خضری دشت بیاض آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر خضری دشت بیاض تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در خضری دشت بیاض
  • حمل خودرو به مکانیکی در خضری دشت بیاض
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در خضری دشت بیاض
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر خضری دشت بیاض
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در خضری دشت بیاض

قیمت حمل خودرو خضری دشت بیاض و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو خضری دشت بیاض باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر سرایان، امداد خودرو و شماره خودروبر سرایان

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در خضری دشت بیاض کدام است؟

یک خودروبر خوب خضری دشت بیاض یا برترین خودروبر خضری دشت بیاض معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو خضری دشت بیاض

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در خضری دشت بیاض

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله خضری دشت بیاض و خودروبر بیرجند خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر خضری دشت بیاض با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر گمیشان، امداد خودرو و شماره خودروبر گمیشان
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست