خودروبر کلیشاد و سودرجان، امداد خودرو و شماره خودروبر کلیشاد و سودرجان

خودروبر کلیشاد و سودرجان و شماره خودروبر کلیشاد و سودرجان یا امداد خودرو کلیشاد و سودرجان در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر کلیشاد و سودرجان در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در کلیشاد و سودرجان خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در کلیشاد و سودرجان دارید می توانید با شماره خودروبر کلیشاد و سودرجان تماس بگیرید.

خودروبر کلیشاد و سودرجان و شماره امداد خودرو کلیشاد و سودرجان

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر کلیشاد و سودرجان نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در کلیشاد و سودرجان دارید می توانید با شماره خودروبر کلیشاد و سودرجان تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر کلیشاد و سودرجان خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در کلیشاد و سودرجان منتقل می کنند.

خودروبر کلیشاد و سودرجان

خودروبر کلیشاد و سودرجان که به آن امداد خودرو کلیشاد و سودرجان نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر کلیشاد و سودرجان

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در کلیشاد و سودرجان است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان کلیشاد و سودرجان اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر کلیشاد و سودرجان تماس بگیرید.

خودروبر کلیشاد و سودرجان و شماره امداد خودرو کلیشاد و سودرجان
خودروبر کلیشاد و سودرجان و شماره امداد خودرو کلیشاد و سودرجان

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان کلیشاد و سودرجان می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در کلیشاد و سودرجان نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر آبگرم، امداد خودرو و شماره خودروبر آبگرم

تریلر حمل خودرو کلیشاد و سودرجان

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در کلیشاد و سودرجان است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر کلیشاد و سودرجان چیست؟

خودرو بر کلیشاد و سودرجان آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر کلیشاد و سودرجان تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در کلیشاد و سودرجان
  • حمل خودرو به مکانیکی در کلیشاد و سودرجان
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در کلیشاد و سودرجان
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر کلیشاد و سودرجان
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در کلیشاد و سودرجان

قیمت حمل خودرو کلیشاد و سودرجان و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو کلیشاد و سودرجان باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر چایپاره، امداد خودرو و شماره خودروبر چایپاره

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در کلیشاد و سودرجان کدام است؟

یک خودروبر خوب کلیشاد و سودرجان یا برترین خودروبر کلیشاد و سودرجان معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو کلیشاد و سودرجان

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در کلیشاد و سودرجان

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله کلیشاد و سودرجان و خودرو بر اصفهان خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر کلیشاد و سودرجان با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر کلاته خیج، امداد خودرو و شماره خودروبر کلاته خیج
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست