خودروبر کانی سور، امداد خودرو و شماره خودروبر کانی سور

خودروبر کانی سور و شماره خودروبر کانی سور یا امداد خودرو کانی سور در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر کانی سور در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در کانی سور خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در کانی سور دارید می توانید با شماره خودروبر کانی سور تماس بگیرید.

خودروبر کانی سور و شماره امداد خودرو کانی سور

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر کانی سور نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در کانی سور دارید می توانید با شماره خودروبر کانی سور تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر کانی سور خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در کانی سور منتقل می کنند.

خودروبر کانی سور

خودروبر کانی سور که به آن امداد خودرو کانی سور نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر کانی سور

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در کانی سور است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان کانی سور اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر کانی سور تماس بگیرید.

خودروبر کانی سور و شماره امداد خودرو کانی سور
خودروبر کانی سور و شماره امداد خودرو کانی سور

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان کانی سور می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در کانی سور نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر رونیز، امداد خودرو و شماره خودروبر رونیز

تریلر حمل خودرو کانی سور

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در کانی سور است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر کانی سور چیست؟

خودرو بر کانی سور آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر کانی سور تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در کانی سور
  • حمل خودرو به مکانیکی در کانی سور
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در کانی سور
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر کانی سور
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در کانی سور

قیمت حمل خودرو کانی سور و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو کانی سور باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر قم | شماره خودروبر قم | حمل خودرو و امداد خودرو قم

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در کانی سور کدام است؟

یک خودروبر خوب کانی سور یا برترین خودروبر کانی سور معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو کانی سور

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در کانی سور

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله کانی سور و خودروبر سنندج خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر کانی سور با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر نوخندان، امداد خودرو و شماره خودروبر نوخندان
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست