خودروبر کلاته خیج، امداد خودرو و شماره خودروبر کلاته خیج

خودروبر کلاته خیج و شماره خودروبر کلاته خیج یا امداد خودرو کلاته خیج در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر کلاته خیج در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در کلاته خیج خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در کلاته خیج دارید می توانید با شماره خودروبر کلاته خیج تماس بگیرید.

خودروبر کلاته خیج و شماره امداد خودرو کلاته خیج

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر کلاته خیج نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در کلاته خیج دارید می توانید با شماره خودروبر کلاته خیج تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر کلاته خیج خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در کلاته خیج منتقل می کنند.

خودروبر کلاته خیج

خودروبر کلاته خیج که به آن امداد خودرو کلاته خیج نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر کلاته خیج

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در کلاته خیج است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان کلاته خیج اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر کلاته خیج تماس بگیرید.

خودروبر کلاته خیج و شماره امداد خودرو کلاته خیج
خودروبر کلاته خیج و شماره امداد خودرو کلاته خیج

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان کلاته خیج می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در کلاته خیج نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر الشتر، امداد خودرو و شماره خودروبر الشتر

تریلر حمل خودرو کلاته خیج

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در کلاته خیج است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر کلاته خیج چیست؟

خودرو بر کلاته خیج آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر کلاته خیج تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در کلاته خیج
  • حمل خودرو به مکانیکی در کلاته خیج
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در کلاته خیج
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر کلاته خیج
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در کلاته خیج

قیمت حمل خودرو کلاته خیج و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو کلاته خیج باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر قائنات، امداد خودرو و شماره خودروبر قائنات

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در کلاته خیج کدام است؟

یک خودروبر خوب کلاته خیج یا برترین خودروبر کلاته خیج معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو کلاته خیج

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در کلاته خیج

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله کلاته خیج و خودروبر سمنان خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر کلاته خیج با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر ریجاب، امداد خودرو و شماره خودروبر ریجاب
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست