خودروبر کلاته رودبار، امداد خودرو و شماره خودروبر کلاته رودبار

خودروبر کلاته رودبار و شماره خودروبر کلاته رودبار یا امداد خودرو کلاته رودبار در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر کلاته رودبار در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در کلاته رودبار خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در کلاته رودبار دارید می توانید با شماره خودروبر کلاته رودبار تماس بگیرید.

خودروبر کلاته رودبار و شماره امداد خودرو کلاته رودبار

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر کلاته رودبار نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در کلاته رودبار دارید می توانید با شماره خودروبر کلاته رودبار تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر کلاته رودبار خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در کلاته رودبار منتقل می کنند.

خودروبر کلاته رودبار

خودروبر کلاته رودبار که به آن امداد خودرو کلاته رودبار نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر کلاته رودبار

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در کلاته رودبار است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان کلاته رودبار اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر کلاته رودبار تماس بگیرید.

خودروبر کلاته رودبار و شماره امداد خودرو کلاته رودبار
خودروبر کلاته رودبار و شماره امداد خودرو کلاته رودبار

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان کلاته رودبار می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در کلاته رودبار نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر سطر، امداد خودرو و شماره خودروبر سطر

تریلر حمل خودرو کلاته رودبار

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در کلاته رودبار است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر کلاته رودبار چیست؟

خودرو بر کلاته رودبار آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر کلاته رودبار تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در کلاته رودبار
  • حمل خودرو به مکانیکی در کلاته رودبار
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در کلاته رودبار
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر کلاته رودبار
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در کلاته رودبار

قیمت حمل خودرو کلاته رودبار و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو کلاته رودبار باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر لرستان، حمل خودرو و شماره خودروبر لرستان

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در کلاته رودبار کدام است؟

یک خودروبر خوب کلاته رودبار یا برترین خودروبر کلاته رودبار معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو کلاته رودبار

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در کلاته رودبار

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله کلاته رودبار و خودروبر سمنان خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر کلاته رودبار با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر رستم آباد، امداد خودرو و شماره خودروبر رستم آباد
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست