خودروبر کهریزسنگ، امداد خودرو و شماره خودروبر کهریزسنگ

خودروبر کهریزسنگ و شماره خودروبر کهریزسنگ یا امداد خودرو کهریزسنگ در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهر کهریز سنگ در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در کهریزسنگ خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در کهریزسنگ دارید می توانید با شماره خودروبر کهریزسنگ تماس بگیرید.

خودروبر کهریزسنگ و شماره امداد خودرو کهریزسنگ

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر کهریزسنگ نیاز به تعمیر دارد یا نیاز به حمل خودرو در کهریز سنگ دارید می توانید با شماره خودروبر کهریزسنگ تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر حرفه ای خودروبر کهریزسنگ خودشان را به شما برسانند و به مشکل شما رسیدگی کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کادر خودروبر شرکت پارس خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در کهریزسنگ منتقل می کنند.

خودروبر کهریزسنگ

خودروبر کهریزسنگ که به آن امداد خودرو کهریزسنگ نیز می گویند، در واقع تجهیزات حرفه ای برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل به مراکز نمایندگی، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع متفاوتی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر کهریزسنگ

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در کهریزسنگ است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهرستان کهریزسنگ اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر کهریزسنگ تماس بگیرید.

خودروبر کهریزسنگ و شماره امداد خودرو کهریزسنگ
خودروبر کهریزسنگ و شماره امداد خودرو کهریزسنگ

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان کهریزسنگ می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در کهریزسنگ نیز گفته می‌شود.

خدمات دیگر :  خودروبر ریجاب، امداد خودرو و شماره خودروبر ریجاب

تریلر حمل خودرو کهریزسنگ

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در کهریزسنگ است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر کهریزسنگ چیست؟

خودرو بر کهریزسنگ آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر کهریز سنگ تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در کهریزسنگ
  • حمل خودرو به مکانیکی در کهریزسنگ
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در کهریزسنگ
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی 
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس در شهر کهریزسنگ
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی در کهریزسنگ

قیمت حمل خودرو کهریزسنگ و حومه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو کهریزسنگ باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

خدمات دیگر :  خودروبر آذربایجان غربی، امداد خودرو و شماره خودروبر آذربایجان غربی

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازاری هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در کهریزسنگ کدام است؟

یک خودروبر خوب کهریزسنگ یا برترین خودروبر کهریزسنگ معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو کهریزسنگ

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در کهریزسنگ

شرکت خودروبر پارس با بیش از 27 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله کهریزسنگ و خودروبر اصفهان خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو جهانی استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در شهر کهریزسنگ با بیش از 30 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09195002129 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات دیگر :  خودروبر آرین شهر، امداد خودرو و شماره خودروبر آرین شهر
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست